E, ovako treba... > Plovila

Pomocni camac

(1/6) > >>

Kapetan:
Planiram da kupim pomocni camac za moj brod... treba da ispuni dva uslova da nas stane cetvoro (Ja , zena , sin i beba koja stize :) )

znaci ne mogu da prebacujem u dve ture :)

treba mi da kada se usidrim da prebacim moje do obale i eventualno da ja malo vozikam po dunavu onako iz zezanja...

znaci sta je vas predlog guma, plastika, metal i koliko jak motor..

poucen temom oko gumenjaka mislim da je dule, Outborad i ekipa u pravu da ipak treba manji motor..

Outboard Master:
pokusaj da nagovoris roberta da stvi onaj motor od 20ks na gumenjak pa se provozaj sa njime. :taunt:
to bi onda ovako izgledalo...



salim se malo.. video sam jednom u kineskoj radnji u BG gumeni camac mali za male pare i to moze da posluzi do obale

captjerry:
Guma !!!! zakon za tendera....kad ti ne treba, spakujes ga, dosta veca stabilnost i stabilitet od plastikanera malih dimenzija...zimi ga smotas pa u garazu...ili dnevnu sobu :)....s obzirom da ces stalno silaziti sa broda na njega i pristajati uz brod, ne moras da brines da li ce se ogrebati, razbiti...kad te smara da ga vuces, cas ga izvadis, okrenes na krov kabine...

Kapetan:
ok i ja se slazem za gumu .. koji gabariti i koji motor ?

Kapetan:
e resio sam posto nemam pomocni motor na brodu da uzmem NOVI motor.. e sad za brod bi mi odgovaralo nesto do 10ks.. sta predlazete ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju