Nautika opšta... > Smeh nas je održao

Gomila zezancija

<< < (362/412) > >>

srsa:
Кад смо већ код дијете: 

Bećar:
Odlična dijeta... za dve nedelje izgubio sam 14 dana :)

LSI:
Kad govorimo o dijeti, možda pomogne i ova vest koju sam upravo pročitao:

PEKING - Kineska policija je razbila kriminalni lanac koji je prodavao meso pacova i lisica kao jagnjetinu, što je najnoviji skandal s prehrambenom bezbednošću u toj zemlji.


Ministarstvo za javnu bezbednost je objavilo rezultate tromesečne istrage protiv narušilaca prehrambene bezbednosti, istakavši u saopštenju da su vlasti istražile više od 380 slučajeva i uhapsile 904 osumnjičena lica.

Među uhapšenima su 63 osobe koje su navodno vodile poslove u Šangaju i priobalnom gradu Vusji. Oni su kupovali meso lisica, lasica, pacova i drugih životinja koje nije bilo testirano na kvalitet i ispravnost, prerađivali ga uz dodavanje aditiva, kao što je želatin i prodavali kao jagnjetinu.


Vidim ja - nema nama druge nego svi kod Nikole na farmu i da se hranimo njegovim kozama i onim što tamo proizvede.

Nikola, nado naša!

Kapetan:
Nas najveci pecaros  razbija pecanje u virtuelnom svetu facebooka :)



deda:
..........................

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju