Nautika opšta... > Kafana kod "Moju Ladju"

Vežba

(1/8) > >>

Bećar:
Znam da će biti komentara da nije primerena tema i pitanje za nautički forum,pa zato pišem u " Kafani ".
Računam da ima dosta upućenih i obaveštenih pa rekoh da pitam...
Dobio sam poziv za vojnu vežbu u trajanju od 14 dana.Da napomenem da nemam nameru da izbegavam obavezu ,nego me interesuje da li ću dve nedelje puzati po nekoj livadi ili ću to vreme iskoristiti za sređivanje čamca.
Predehodnih godina se sve svodilo na udaranje pečata i dodeljivanje rasporeda....
Izvinjavam se ako je tema neprimerena ali nisam imao gde da pitam pošto se po internetu ne može ništa pronaći za 2017 godinu
Unapred zahvalan na informacijama...

LSI:
Ето неке користи и од старости - нико те не цима за овакве глупости. grandpa

Марко, читао сам недавно да иако је служење војног рока на добровољној бази, обавеза учешћа у "резерви" је законом прописана и неодазивање повлачи законом превиђене санкције.

Читао сам о томе да је човек добио да плати казну због неодазивања на резерву иако му позиви нису уручени зато што није био пријавио адресу боравка. Е сад, то нису објаснили - како су онда знали на коју адресу да му упуте решење о кажњавању (вероватно је да су га нашли преко МУПове евиденције), што је само још један од наших апсурда: непозната адреса за уручење позива али позната за уручење казне! 7645218764198

Знам да нисам одговорио на питање и да нисам нешто помогао али ето... има неке везе с темом.

Kapetan:
dosta ljudi je dobili poziv na vezbu i slicno ... nista jos ne cuh sta se radi tada...
ja kao "civiliac" kad dobijem poziv za vezbu znam da idem da cuvam medicinske sestre : )

Kapetan:

--- Citat: Zox  01, 05, 2017, 10:09:53 pre podne ---Провера борбене готовости са преосталом техником коју нису претопили у "US Still" Смедерево. Провераваће се квалитет челика како би се оценило да ли поступак треба наставити.

--- Kraj citata ---

javi kakav je celik , medicinske sestre u KBC-u su i dalje prva liga... poslacu slike cim me mobilisu ! :D

DuleN:
Sve bi ja vas poslao u rezervu, pa da odmaram ko covek,  bez guzve, na Dunavu i Tisi...
PS
A za rezervu - zna  se: brijanje i sisanje    sajkaca

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju