E, ovako treba... > Plovila

Kupovina trimarana

(1/8) > >>

Gruja:
Pozdrav svima
Interesuje me vase misljenje za plasticni camac sa trimaranskim koritom. Duzina je 4,3 sirina 1,5
Motor koj bi stavljao na njega je Honda 7,5,jer njega vec imam sa prethodnog camca
Cuo sam neka misljenja da to korito sa slabijim motorima, kao sto je moj , gura vodu,vise trosi... Kapiram ja da necu u ovoj kombinaciji moci da glisiram ali me zanima da li ce pristojno ploviti?

Kapetan:

--- Citat: Gruja  29, 11, 2016, 09:07:57 pre podne ---Pozdrav svima
Interesuje me vase misljenje za plasticni camac sa trimaranskim koritom. Duzina je 4,3 sirina 1,5
Motor koj bi stavljao na njega je Honda 7,5,jer njega vec imam sa prethodnog camca
Cuo sam neka misljenja da to korito sa slabijim motorima, kao sto je moj , gura vodu,vise trosi... Kapiram ja da necu u ovoj kombinaciji moci da glisiram ali me zanima da li ce pristojno ploviti?

--- Kraj citata ---

koji je to tacno model ? trimaransko korito moze da glisira.. sa tim motorom ces ploviti u deplasmanskom rezimu ... prilicno sporo, mada sve zavisi od mdela camca, tezine i slicno ...

Gruja:
U plovidbenoj mu pise marka Jadran,tip Split. Imam i fotke u tel ali zbog velicine ih ne mogu postaviti,a ne znam kako ih kompesovati na telefonu

Gruja:
I

Gruja:
I

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju