Nautika opšta... > Iskustva sa vode

MARINE BEOGRADA - KOLIKO KOJA VREDI I KOJE SE TREBA CUVATI.

<< < (2/37) > >>

Kapetan:

--- Citat: colonelo  13, 01, 2009, 14:40:26 posle podne ---Kada si pre uspeo da je vidis, pre 1 minuta sam je izmenuo.

--- Kraj citata ---

pa radimo bre na forumu :)

espresso:
Kratak osvrt na marinu Nautec...

Obzirom da tamo u sezoni drzim camac od 2003, veoma sam zadovoljan, kako sadrzajem i uslugama, tako i cenama.
Neposredno ispred marine, na Keju Oslobodjenja ima veliki parking, a iz centra grada sam na camcu za 10 minuta.
Od ove sezone na marini se nalazi super snabdevena prodavnica pribora, opreme i rezervnih delova, kao i veoma lepo uredjen kafic.
Mana je jedino sto ako resimo da vikend provedemo na Savi, treba nam malo vise vremena da stignemo do 9-og kilometra, odakle mogu da poteram "espresso" do Ostruznice i dalje prema Zabranu. Inace za izlet na bilo koju lokaciju na Dunavu, pozicija marine je odlicna.

colonelo:

--- Citat: espresso  13, 01, 2009, 19:59:31 posle podne ---Kratak osvrt na marinu Nautec...

Obzirom da tamo u sezoni drzim camac od 2003, veoma sam zadovoljan, kako sadrzajem i uslugama, tako i cenama.
Neposredno ispred marine, na Keju Oslobodjenja ima veliki parking, a iz centra grada sam na camcu za 10 minuta.
Od ove sezone na marini se nalazi super snabdevena prodavnica pribora, opreme i rezervnih delova, kao i veoma lepo uredjen kafic.
Mana je jedino sto ako resimo da vikend provedemo na Savi, treba nam malo vise vremena da stignemo do 9-og kilometra, odakle mogu da poteram "espresso" do Ostruznice i dalje prema Zabranu. Inace za izlet na bilo koju lokaciju na Dunavu, pozicija marine je odlicna.

--- Kraj citata ---

Akoje su cene i sta pruza od usluga?

espresso:
Colonelo,
mislim da sve informacije imas na sajtu marine, www.nautec.rs.

nautec:
Marina NAUTEC...
Potrebne informacije možete naći na našem sajtu www.nautec.rs
Uskoro bi sajt trebalo da doživi malu rekonstrukciju, pa će samim tim biti i više informacija...

Pozdrav sa Dunava...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju