Nautika opšta... > Iskustva sa vode

MARINE BEOGRADA - KOLIKO KOJA VREDI I KOJE SE TREBA CUVATI.

<< < (35/37) > >>

broker975fx:
Pa nije mala cena za mali gumenjak za to mesto. Meni sve nesto puno koliko placam a onda kad to cujem ne menjam marinu sigurno:)

Drivee:
Stim da nema priveza bez 100 eura za 12 meseci, gumenjak koji se koristi 4 meseca tj sezona, po 2600 ili vec koliko dinara na mesec dana.. nije to puno..stim da imaju cuvare i video nadzor! Ja placam 9000 za najgori ponton na Dunavskom toku i nema nikakve garancije za nista, ode camac, nikom nista, skinu motor, nikom nista, sto se i desava malo pa malo..

vookela:
Drugari,

treba mi vez na 1 dan sutra, po mogucstvu negde na zemunskom keju ili na Savi, leva obala kod NBG...dolazimo drugar i ja camcem do BG.

Hvala unapred !

vepar:
Trebace i meni vez na 2-3 noci ista prica Zemun, usce ili prvih nekoliko km Save. Dolazim porodicno brodicem od 9m da malo obidjemo prestonicu i pokrpim gumenjak. Ujedno mi treba i preporuka gde popraviti gumenjak.

Bakara:
Nemam informaciju za marine, ali ako vam nesto znaci, most do Lida je i dalje na vodi tako da ako nadjete mesto za pristajanje na Velikom ratnom ostrvu, imate pesacki most da odete do grada.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju