E, ovako treba... > Oprema

Radio komunikacija među članovima foruma - Zello

<< < (2/18) > >>

Bećar:
Gospodine Lazo
Ako ste prijavljeni na "mojaladjatest" a nema trenutno nikoga sa uključenim telefonom pojaviće vam se zeleni kružić i broj 1 ( vi ste jedini trenutni na vezi)

Što se tiče potrošnje ovde je objašnjeno http://zello.zendesk.com/entries/21129302-how-much-data-bandwidth-does-the-app-use

Dok miruje troši 20 kB.
Kada pričate od 12 -  45 kbps u zavisnosti koju vrstu veze koristite ( wifi,sim kartica...)Što je kvalitetnija veza (wifi) on vam poboljšava i kvalitet tona.Ako se koristi 2G onda je i potrošnja manja ,oko 12 kbps
Prosečna mesečna potrošnja ide od 70-100 MB
Čini mi se da je na pri pejd kartici 100 MB - 100 dinara


Možda da napravimo spisak pod kojim se imenom ko prijavio ?!?
Ja sam se prijavio pod imenom "markomarko1"


Pozdrav

LSI:
Хвала на објашњењу.

Ја сам као и на форуму - ЛСИ (latinicom: LSI).

LSI:
Пре пар минута јавио ми се Бећар - могу да кажем да апликација лепо ради.

Звук је гласан и јасан, без сецкања и тзв. фејдинга.

Надам се да ће већина вас прихватити позив и прикључити се. Не видим ни један разлог зашто не бисте.

Апликација је тако урађена да није велики потрошач и коришћење неће изазвати значајнији трошак, а то је свима нама важно.

Мислим да су предности очигледне. Чекам вас да се јавите...

MiletaStamat:
Prijavio se pod imenom Mileta, pošto nisam baš stručan sa tehnikom, uhodavam se. Čuo sam Marka, i Lazu ali valjda nisam uspeo da se javim, mada su me prozivali ha ha ha . Nemam internet stalno na telefonu, ali ako ovo uspem da savladam i aplikacija zaživi medju nautičarima biće korisno, jer je izgleda zaista dobro. Onda uplaćujem internet da imam i kada sam na čamcu. :) :)

Bakara:
Ja sam se prijavio kao BakaraZemun, jer je Bakara bilo zauzeto.
@Mileta
Probaj ovako, kad hoces nesto da kazes na Zello aplikaciji, pritisnes i drzis ovo dugme na ekranu dok pricas:


Drugi ce te cuti samo dok je dugme pritisnuto, e sad, ako i to ne radi, mozda ima neki drugi problem.
U svakom slucaju, mala potrosnja po onoj specifikaciji, bilo bi pametno da sto vise nas ima ovo instalirano i pokrenuto dok smo na vodi  hi

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju