E, ovako treba... > Dizajn brodova

Neko novo vreme, minimizacija i dizajn u tom duhu

(1/2) > >>

Nidza:
  Cinjenica je da je danas takvo vreme da se ide na sto vece iskoristenje slobodnog vremena i na minimizaciju troskova, sto je vec veoma uocljivo u auto industriji, ali ni rekreativna nautika ne kaska za tim trendom ili bolje reci nuzdom. Zato me zanima sta mislite o ovakvim poduhvatima:

Link za video:


Link za site proizvodjaca:
http://sealander.de/?lang=en#intr

  Meni licno je ruzno sa aspekta dizajna, ali mi se dopada ideja sa aspekta iskoriscenja vremena, aspekta cuvanja i odrzavanja kao i integrisanost prikolice.
  Imam utisak da cemo sve vise vidjati ovakve stvari. Svidjalo se to nama ili ne, generacije koje se ne odvajaju od ekrana mobilnih telefona imaju/imace drugacije shvatanje vremena, dizajna i prostora od generacija koje su na raspolaganju imale vise vremena, a manje/sporije dostupnih informacija.

Zoran T:
Jel su tamo legalizovali marihuanu???Za 15tak min slozis i naduvas gumenjak i teraj i bas te briga za talase,vetar...

zankiki:
Ovo je toliko ružno da nemam reči. Slažem se sa Zoranom  sajkaca

srsa:
Ма то што је ружно више мање, него на Дунаву не би на површини саставило ни 5 минута од таласа и ветра.  56568

Zoran T:
 Svidja mi se kako ga lako i strucno vade iz vode onih par sekundi na kraju klipa kuku

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju