Opšta...Tu smo... > Uputstva

Pomoc

(1/3) > >>

Abraksaz:
Pozdrav narode,imam jedno pitanjce na koje ne mogu sam da nadjem odgovor.
Ovako

Imam napajanje od kompa iz kojeg sam izvukao dve grane,jedna od 12v a druga od 5v,s tim sto me ova strana od 5v trenutno ne zanima,a zanima me sledece ,da li mogu na izlazu koji mi daje 12v i cini mi se 14a struje da podignem taj napon sa nekim preklopnikom na 19v i 24v??
Svestan sam da cu time izgubiti nominalnu struju koju dobijam po specifikaciji na samom napajanju,ali mi ona nije toliko bitna za ono za sta mi je potreban sam punjac koji pravim.

Hvala na bilo kakvom odgovoru i bilo kakvim informacijama  llll

Kapetan:
ne mudruj mnogo ... 12-24 volti ... oko 3100 dinara... sve zapakovano , preklopnikom biras izlazni napon ...

http://www.gigatronshop.com/punjaci/jetion_universal_ac_adaptor_90w_-_jt-npw019-37893



Abraksaz:
Lepo mi rece ...:)

Mislio sam da je zanimljivije sam se zezati sa tim i praviti,pa zbog toga sam i pitao.

Mada Hvala u svakom slucaju na odgovoru.. ok 114 clap

Kapetan:
ja imam brdo ledova na 18V ... i ovo je veruj mi jedino pametno resenje ... sve sam razmislio , ali nista drugo e ne isplati ...

Abraksaz:
u svako slicaju ga mogu iskoristiti kao napajanje za aku busilicu 19 v umesto baterije radi bez problema to sam probao ..:)

malo je manji broj obrtaja zbog napona ali ima snage da busi bez problema i sa vecim burgijama..:)

to sam isprobao ..:)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju