E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA
Lagunica-malecka laguna- na Kasandri
tangabravo:
Pa anastasia sada će čika Carleu da ti praktično pokaže. Kod mene je trup po dužini elipsastog profila a peraje kobilice uvlaqčim na nulu tako da mogu da " nasednem " krmom gde god je obala na škarpu i nije oštra podloga. Nije džaba ovaj model dobio nagradu na sajmu u londonu sajkaca
neptun:
Dobra je ta bara. Nisam bio, bio jedan drugar prosle godine je spustio jedrilicu u vodu u toj bari. Rampa je malo peskovita, ali manji brod moze da se spusti, za izvlacenje teze malo. Samo ta lokacija i nije bas nesto. Moras odmah predjes na sotoniju, tu nema na kasandri nekih uvala u blizini. Nije bas 37km do preko, al je daleko i nije bas tako prosto sa malim brodom prelaziti svaki cas, mada je tu more uglavnom mirno.
neptun:
Na slici i mapi sve deluje blizu i ok. al kad si na licu mesta i odmaknes od obale 10-15 km uopste ti ne bude svejedno. Ako imas posadu onda ok, al kad si sam ili sa porodicom, onda malo cvikas. Verovatno to sa vremenom sve ide lakse.
Navigacija
[0] Indeks poruka
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju