E, ovako treba... > Drveni čamci

Pomoc :)

(1/3) > >>

karasnjikov:
Pozdrav ljudi novi sam odje na forumu, regao sam se da pitam, i da mi ukratko objasnite kako (i da li bi) moglo da se napravi neki mini camac (splav). Da pokusam nesto napraviti pred 1 MAJ, posto niko od nas nema pravi camac, pa bi voleo da napravim nesto da se vozikamo malo po kanalu, nemora biti nista specijalno samo da pluta. Kanal nije prevelik, ne znam tacno sirinu ali lagano mozes prebaciti npr neki kamen preko bez prevelikog naprezanja.
Sad sto me najvise zanima je plutajuci deo, sta to moze biti, samo nekakvih dasaka, ili sam mislio par unutrasnjih traktorskih guma pa na njih stavim platformu? Ako moze neki predlog pre nego sto pocnem praviti :)

budens72:
  t6  t5

25648  stri

 114  bongo

Kapetan:
prave ljudi svasta u ovoj nasoj zemlji ... sto ne znaci da preporucujemo  sajkaca

baci pogled na par domacih regata tipa "Veseli spust"

karasnjikov:
ma glupa ideja znam al' malo da se zanimamo na kanalu neda mi se stalno pecati, a pogotovo kad dodje letnji raspust  kgk  taz

hvala na odgovorima i jos jedno pitanje, koja vrsta drveta najduze pluta, koje najbrze potone ono sirovo ili ono suvo? I koje najduze pluta, posto vrv posle nekog vremena drvo se natopi pa pocne da tone?

stvlada:
   Stvarno bi strucnjaci sto sve znaju mogli da pomognu coveku,da se ne prica posle kakav smo to sebican forum i sve tajne velikih majstora cuvamo samo za sebe.Ako strucnjaci ne znaju iz licnog iskustva mogu da se edukuju na netu pa prenesu iskustva coveku.
   Rado bi pomogao,ali stvarno se u drvo slabo razumem.Nesto ne mogu da se pohvalim i da mi je internet jaca strana.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju