E, ovako treba... > Elektronika

Elektronske nauticke karte

<< < (2/10) > >>

zankiki:
Za Dunav u Srbiji je Garmin izuzetan, i bolji čak od drugih mapa. I to mislim na SCG route.

STG:
Dakle tvoje iskustvo kaze sta?Google?
Po meni si imao i vise nego srece sto se vodostaja tice,tako da je zaista pravo segacenje pricati o navigaciji.Vode imas od obale do obale,osim na par mesta,a to si mogao da vidis u papirnim kartama od pre ko zna koliko....

DuleN:

--- Citat: Kapetan  05, 05, 2014, 11:41:57 pre podne ---Pisem veceras. Ili idi u setings i digni swap fajl na 2gb. Pa onda na wifi vezi prodji ceo put

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

--- Kraj citata ---
Ako je ovo meni upuceno - nista nisam razumeo  7645218764198

Kapetan:

--- Citat: zankiki  05, 05, 2014, 11:47:14 pre podne ---Za Dunav u Srbiji je Garmin izuzetan, i bolji čak od drugih mapa. I to mislim na SCG route.

--- Kraj citata ---

ok ... nemam nameru da se raspravljam , ja gledao,  poredio i zakljucio ...

Kapetan:

--- Citat: Gorance  05, 05, 2014, 20:00:49 posle podne ---Dakle tvoje iskustvo kaze sta?Google?
Po meni si imao i vise nego srece sto se vodostaja tice,tako da je zaista pravo segacenje pricati o navigaciji.Vode imas od obale do obale,osim na par mesta,a to si mogao da vidis u papirnim kartama od pre ko zna koliko....

--- Kraj citata ---

gorance, vode je bilo ... ali se apsolutno moglo videti kako je kada vode nema (dubinomer i slicno) .... gore pomenuti jeppensen je bio krajnje koristan nikad nas nije vozio negde da ima ispod 5-6 metara ... dok Garmin i Nroute jesu .... 

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju