Ribolov > Ribolovački sajtovi

www.revirisrbije.com

(1/1)

Aleksa:
Jedan dobar i poucan sajt 114

LSI:
Aleksa, vidim da je ovo vaša prva poruka na našem forumu - dobro nam došli.

A što se tiče sadržine poruke malo ste me zbunili.

Pokušao sam da podjem tragom linka www.revirisrbije.com i - ništa. Vraća me na vašu poruku.
Ili ste to možda želeli da kažete da vam se dopada naš sajt?

Meni su ovde često zamerali na dužini poruka koje sam pisao. Ali kad napišete nešto ovako kratko, mnogo nas je koji nećemo baš najbolje razumeti. Zato preporučujem da budete slobodni i da pišete koliko vam volja, a mi ćemo već videti šta i koliko od toga ćemo pročitati.

A komentari - biće toga. Biće pohvala (ne baš mnogo) ali i kritike (u tome smo neprevazidjeni).

njegos68:

--- Citat: LSI  30, 08, 2013, 07:14:29 pre podne ---Aleksa, vidim da je ovo vaša prva poruka na našem forumu - dobro nam došli.

A što se tiče sadržine poruke malo ste me zbunili.

Pokušao sam da podjem tragom linka www.revirisrbije.com i - ništa. Vraća me na vašu poruku.
Ili ste to možda želeli da kažete da vam se dopada naš sajt?

Meni su ovde često zamerali na dužini poruka koje sam pisao. Ali kad napišete nešto ovako kratko, mnogo nas je koji nećemo baš najbolje razumeti. Zato preporučujem da budete slobodni i da pišete koliko vam volja, a mi ćemo već videti šta i koliko od toga ćemo pročitati.

A komentari - biće toga. Biće pohvala (ne baš mnogo) ali i kritike (u tome smo neprevazidjeni).

--- Kraj citata ---
  evo linka..  http://www.revirisrbije.com/    meni otvara i na njegov link...

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju