Opšta...Tu smo... > Uputstva

Izrada celicnog korita

(1/4) > >>

Milovan:
Pozdrav svima... Planiram da "sam" napravim house boat... SAm, znaci da nadjem nekoga ko hoce da mi uradi od celika sanduk-korito, prema mojim crtezima, znaci samo fizicki deo posla... Probao sam da razgovaram sa raznima, Djenka i sl, i stekao utisak da ne zele to da rade, da imaju posla, i da im se ne isplati. Inace je u pitanju zatvoreno garvey korito, znaci i paluba je zavarena, 8,80/3,60, lim 3mm, rebra T profil 50/50/5, straineri 10/20.... Svaka informacija dobro dosla.... Meni bi odgovarao i dobar bravar, pa da rastegnemo izradu, kako kad imam novca, moze i dogovor da se radi kod mene....

Mezija:
065 516 68 35
Zoran

Meni je menjao deo korita ispod vodene linije.Nije brodograditelj al je odlican bravar.
Uradice onako kako mu kazes za fer novce . Zivi u Batajnici pa ako ti odgovara...

Milovan:
Tnx... jos da se raspitam kod par "ozbiljnih"... Danubius, Pl horizonti... pa cu da vidim.....

Kapetan:

--- Citat: Milovan  25, 08, 2013, 16:54:50 posle podne ---Tnx... jos da se raspitam kod par "ozbiljnih"... Danubius, Pl horizonti... pa cu da vidim.....

--- Kraj citata ---

plavi horizonti ??????   ha ha ha ha ha ha bezi prijatelju odatle dok te noge nose :)

pitaj iku ovde na forumu ili bokija na 063 229353 kvalitetni majstori a na deru sa cenama (doduse ika je namcorast, pomalo :) )

njegos68:

--- Citat: Kapetan  25, 08, 2013, 18:09:37 posle podne ---
--- Citat: Milovan  25, 08, 2013, 16:54:50 posle podne ---Tnx... jos da se raspitam kod par "ozbiljnih"... Danubius, Pl horizonti... pa cu da vidim.....

--- Kraj citata ---

plavi horizonti ??????   ha ha ha ha ha ha bezi prijatelju odatle dok te noge nose :)

--- Kraj citata ---
nešto nisu na dobrom glasu...  kuku

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju