E, ovako treba... > Yamaha

yamaha 40ks 2t autolube

(1/11) > >>

njegos68:
POsto sam prodao moju yamahu 25 ks,cekao da stigne iz Italije 40 ks,kad ono raspad...  sha vise istrosenog motora nisam vidio... Sad gledam po oglasima po CG nigdje takvog motora,a moj majstor mi kaze da sacekamo oktobar pa ima da se gadjamo sa njima koliko ce ih biti...  kuku slucajno nabasam na ovaj oglas u S Mitrovici... strani papiri necarinjen,meni nevazno jer bi ga carinio ovamo.. 96 godiste ,kaze ima komande ..sta mislite o ovom motoru? http://www.kupujemprodajem.com/yamaha40-ks-7069895-oglas.htm?filter_id=33309459

maverick:
Kolega ju ima, pa mu povremeno mjenjam ulje i svijecice, mislim da ima nesto sitno preko 3000 radnih sati...bez ikakvih zahvata na njoj

njegos68:
znam da su odlicni motori,zato i trazim bas taj model... interesuje me i misljenje o motoru sa oglasa oko cijene ..uz malu korekciju cini mi se solidnom ponudom ako je u takvom stanju kako prodavac kaze...

maverick:
Inace takve motore ne kupujes bez poduze probe na camcu i pol satnim opterecenjem...stani kreni pali gasi....to ne moze ovako na nevidjeno ili u buretu da ti upali

njegos68:
naravno to se podrazumijeva,,,  6589

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju