Opšta...Tu smo... > Uputstva

Registracija plovila na Delaware 10% popusta do septembra 2013

<< < (3/3)

evrotec:
Bio sam u kapetaniji da se raspitam za registraciju i oni mi izracunali koliko me kosta registracija sa kabinom od 206 konja i rekli mi da ako ga samo mesec dana koristim jevtinije mi je sa stranom registracijom moracu da platim 5000 din mesecno taksu plus osiguranje sto znaci za one sto plove 8-9 meseca po 5000 plus osiguranje 3 x 100 evra jer 100 na 3 meseca znaci racunica je cista

tangabravo:
Kapetane što sed Bahama tiče ovaj zakon je samo za plovila za iznajmljivanje i to na teritoriji Bahama. Bitno jeda je registrtacija trajna i da je za vlasnička plovila van teritorije. i daneće ploviti u teritorijalniom vodama Bahama. I normalno najvažnije POSREDNIK

jedar:
Znaci Svedska je najsjanija za sad nema regiostracija nema papira nema nista brale samo smesno osiguranje od od 100-150 evra godisnje I 70 evra osiguranje ako zelis gde god da stanes oni dolaze po tebe u svim teritorijalnim vodama svedske.
A ne treba nikakva dozvola do 15 metara duzine.....
Cak ni ovo osiguranje ne moras da imas ako nisu na nekoj marini, to je samo u slucaju da okrnjis neki drugi brod , inace je skroz legalno da vozis manji brod bez osiguranja ako nema vez u marini... ako si siguran da nece da ti ga maznu...(privatni vez, plac, vikendica etc)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju