E, ovako treba... > Tohatsu

tohatsu 30 ks 4t direktno ubrizgavanje

(1/5) > >>

maverick:
Nakon lutanja po cijenama, nakon raznih prijateljskih ponuda ispade da mi je ovaj motor najpovoljniji, da najmanje trosi i da je najpouzdaniji...e sad da li je bolji od honde u 30 ks, mozda jer ona je karburatorski, ali da li je bolji od yamahe...tesko mi malo u to povjerovati ali tako kazu statistike i servisni podatci kod nas u hr sto se tice kvarova unutar garancijskog roka . Cijena je 4000 s ugradnjom koju zahtijeva maloprodaja i to u ovlastenom servisu, daljinske komande , elektro strat, ali be trima sto ga ujedno s popustom cini jeftinijem od yamahe i hone za nesto sitno preko 1200 eura. Ima li netko iskustava s ovim motorima, i naravno kod nas se toliko prodaje da se narudzba ceka 2 mjeseca .
Sve me to malo buni pa me zanima i vase misljenje  thumbup

Pingvin44:
ja mogu da ti prenesem samo moje iskustvo sa mojim 9,8. Tj nemam sta da ti prenesem posto evo vec treca godina samo sipaj i vozi. U pocetku sam samo ispostovao one servise koji moraju da se odrade zbog garancije i evo tri godine bez ama bas nijednog problema. Zimi ga skidam sa camca, cim otopli vratim.

STG:
9.8/2t u praksi dokazan kao vise nego izdrzljiv motor.Drugar ga ima preko 6 godina bez ikakvih problema,servisa i gluposti.
Sipaj i vozi.

maverick:
Zanima me ima li netko od novih motora novije generacije, s direktnim ubrizgavanjem ...taj me muci  jh

sloba72:

--- Citat: maverick  01, 04, 2013, 22:53:42 posle podne ---Zanima me ima li netko od novih motora novije generacije, s direktnim ubrizgavanjem ...taj me muci  jh

--- Kraj citata ---
Ima ga moj zet na komanderu i kaze da je nevidjeno dobar motor i iznenadjujuce mali potrosac.  114

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju