Nautika opšta... > Regate, druženja, susreti...

Najveća regata u Srbiji - Ekološki karavan "Reka" od 27. jula do 5. avgusta

<< < (8/39) > >>

sale.m79:
Kad je ponuda ovakva kako je onda odbiti.Jos ako krene Predsednik ffff onda smo u kompletu.

taxi:
jel moze negde usmeno da se prijavi u beogradu slabo baratam sa kompjuterom

zabac:

--- Citat: taxi  24, 05, 2013, 14:31:06 posle podne ---jel moze negde usmeno da se prijavi u beogradu slabo baratam sa kompjuterom

--- Kraj citata ---

Nazovite na telefon: 066 / 32 92 32.

Upisacemo podatke i prihvatiti prijavu.

Organizator regate REKA - Sasa Tabakovic

marke:
Odmor zakazan, prijavljen za regatu, ide i zena, camac spreman, bice goriva cisterna nas prati.
Organizovano je sve kako treba pogledajte sajt i otvorite tekst ispod grbova gradova da vidite sadrzaj.

http://regatareka.com/gradovi/

Jezerash:
Podržavam ideju i pokretanje cele ove akcije u vezi regate i ima jedno pitanje.
Pošto smartam da je svi učesnicima jedna od najvećih stavki gorivo, kada će mo sa sigurnosću znati da li je gorivo free ili ne, i ako bude delimično besplatno, koliko će to litara biti besplatno. Hrana i piće su najmanji problem i svako će sebi moći da obezbedi hranu za celokupno dešavanje regate. Najbitnija i najveća stavka je gorivo. (Pobesneli Maks II  6589 )
Da ne bude zabune. Ja ne tražim bespatno gorivo, već hoću da znam koliko para moram da ponesem od kuće. Moramo svi da znamo o tome tačno sve, da bi mogli da se prepračunamo i ponesemo dovoljno novca.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju