Ribolov > O ribolovu, priboru, radnjama

Uhvati i pusti ili Catch & Release

<< < (2/6) > >>

shomi:

--- Citat: Kapetan  30, 06, 2009, 14:05:22 posle podne ---zasta ja da glasam kada nista ne upecam :( al ajd recimo zadrzao bih po koji komad za corbu  sve ostalo kao i do sada (pes i keder) pustam

--- Kraj citata ---

Pazi kad sam znao da ces ti da pitas ovo sto si pitao  :taunt:

Ti onda odgovori kako bi se ponasao, kad bi nesto upecao  :smile:

Kapetan:

--- Citat: shomi  30, 06, 2009, 14:17:54 posle podne ---Pazi kad sam znao da ces ti da pitas ovo sto si pitao  :taunt:

--- Kraj citata ---

pa sta da kazem kapitalce slikam pa vratim a ove ostale odmah vratim :)

shomi:
Huh, iskomplikovalo se glasanje, al' evo dodajem i "metod Zoran022".

I NEMA VISE DODAVANJA, NADJITE SE U PONUDJENIM!  :aikido:

Kao i kad odete na glasanje, glasate od ponudjenih. Ili precrtate listic. Ili ne glasate.  :lol:

splavarsale:

--- Citat: Kapetan  30, 06, 2009, 14:05:22 posle podne ---zasta ja da glasam kada nista ne upecam :( al ajd recimo zadrzao bih po koji komad za corbu  sve ostalo kao i do sada (pes i keder) pustam

--- Kraj citata ---

Kap,molim te sve sto upecas zadrzi  :lol:

splavarsale:
E, a ovo sada ozbiljno.Ja vec nekoliko godina u nazad sve sto upecam vracam u vodu,jer nisam neki poseban ljubitelj ribe,a i kad mi se jede svratim u kafanu.
Moram da priznam i stid me je,ranije sam sve nosio kuci.A onda se pojavila sateltska tv i dosta kanala o lovu i ribolovu,i svi pecarosi vracaju ribe u vodu,a boga mi bilo je tu mnogo krupnih primeraka.Zato sto su ih vracali,zato su i porasle, a ne kao savski alasi Slina,Dundjer,Serva i ostali.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju