Nautika opšta... > Regate, druženja, susreti...

nauticarke spasite nas

(1/2) > >>

kacintata:
ne bih da me neko pogresno shvati,al imam veliki problem.celog zivota me proganjaju neki muski kolektivi.srednja masinska skola,vojska,ratiste,muski rukometni klub,visa masinska skola,automehanicari pecarosi,nauticari......ne zameri kapetane,zorteru,zoki 022,st vlado,shomi,barba,dule,samardza,sale nb,giganovo,deda...........dragi ste momci al ste malo maljavi za moj ukus.hoce li se ovom sajtu desiti nesto zaista lepo.jel ima neka dama koja plovi,voli vodu ,koja bi da plovi,da nam prenese svoja iskustva na vodi,predstavi svoje plovilo,ili treba musku pomoc,savet ,kolegijalnu lepu rec.pa dame koje volite vodu-predstavite se............................................
ps. za severinu ne vazi.o njoj vec znamo sve.a uz to i pije alkohol

splavarsale:

--- Citat: kacintata  29, 06, 2009, 00:28:08 pre podne ---ne bih da me neko pogresno shvati,al imam veliki problem.celog zivota me proganjaju neki muski kolektivi.srednja masinska skola,vojska,ratiste,muski rukometni klub,visa masinska skola,automehanicari pecarosi,nauticari......ne zameri kapetane,zorteru,zoki 022,st vlado,shomi,barba,dule,samardza,sale nb,giganovo,deda...........dragi ste momci al ste malo maljavi za moj ukus.hoce li se ovom sajtu desiti nesto zaista lepo.jel ima neka dama koja plovi,voli vodu ,koja bi da plovi,da nam prenese svoja iskustva na vodi,predstavi svoje plovilo,ili treba musku pomoc,savet ,kolegijalnu lepu rec.pa dame koje volite vodu-predstavite se............................................
ps. za severinu ne vazi.o njoj vec znamo sve.a uz to i pije alkohol

--- Kraj citata ---

I SIGURNO SEDI NA LADNOM BETONU

zorter:
Steta, ja bas htedoh nju da pozovem da nam se pridruzi. Dokazala se kao dobar nauticar. :dance1: :yahoo:

stvlada:

--- Citat: kacintata  29, 06, 2009, 00:41:26 pre podne ---jeste da pije ali posle emitovanja onog  klipa,prodaja plovila je porasla 400 posto.ona je najbolji promoter nautike,al bolje da je ne zovemo,potukli bi se oko nje.ipak smo mi drugari

--- Kraj citata ---

A zamisli da nju stavis na pramac,ne bi vise to bile niskobudzetne jahte

zorter:

--- Citat: stvlada  29, 06, 2009, 00:45:19 pre podne ---
--- Citat: kacintata  29, 06, 2009, 00:41:26 pre podne ---jeste da pije ali posle emitovanja onog  klipa,prodaja plovila je porasla 400 posto.ona je najbolji promoter nautike,al bolje da je ne zovemo,potukli bi se oko nje.ipak smo mi drugari

--- Kraj citata ---

A zamisli da nju stavis na pramac,ne bi vise to bile niskobudzetne jahte

--- Kraj citata ---

Pa ionako nam je uveden porez na "luksuz".

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju