E, ovako treba... > Tomos

TOMOS polovni delovi

(1/3) > >>

dusan1974:
primetih da nema nigde, otpad, ili slicno gde ima polovnih delova za tomose...
pa ako neko zna, i/ili se bavi time, mislim da bi ostale ucesnike forumo zanimalo

pa eto neka vrsta 'berze' mozda ne bi bilo losa...

meni konktretno treba sve sto ide u cizmu, potkacio sam nesto kako je nizak vodostaj,
elisa je smotala neki kanap pa metal, udarilo je u motor kao da je pukla bomba, video sam samo kraj toga sto se smotalo
neki metalni sajla lanac, onda je sve iscupalo elisu, zupcasti par, casicu lezajeve, i sve sto ide unutra, kao da si usisao vakumom, sama cizma se nije slomila
neveovatna nezgoda...
eto vidim da nigde nema otpada, ili polovnih delova, mozda neko ima po razumnoj ceni itd...
(tomos 4)

IKA:
Baš specijalizovana berza za tomos-e nema,ali dosta često na Limundo-u ima delova.Realno delovi za tomose su sada novi,relativno jeftini ,tako da nisam baš ubeđen da je pametno kupovati polovne delove za njih.

Zoran Marinković:
 114

Ovde obično imaš veliki izbor delova, pozovi ih ! http://shop.motobike.rs/tomos-pente/cat_439.html

ser:
Meni je potreban donji deo cizme za ovu seriju Tomosa koja je na slici (to je valjda zadnja serija).
Zna li neko gde bih mogao da nadjem, moze i polovno sa sve konusnog i tanjirastog? Ovi nemaju u motobike-u...

sharke:
U Smederevu ima prodavnica "MOTO-SHOP",i imaju za Tomosove pente delove.Ako imaju to što ti treba,možda šalju kurirskom službom.Njihov telefon je 026/617-291.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju