Nautika opšta... > Galerija - Gallery

Dobrodošlica za Momu Stošić

(1/8) > >>

mossi:
 hi Za Čika Momu!  cap

 114

moma-stosic222:
*

Hvala gos-in mossi. "Pa fijakerom do baste-kafane na obali kanala". Lepse ne biva !! 114

Arsa:

--- Citat: moma-stosic222  25, 05, 2012, 13:25:08 posle podne ---*

Gos-in Arso, dobar dan Vam zelim. Zovem se Moma Stosic i pratim od pocetka vase putesestvije do kabinasa preko ovog foruma "Moja Ladja", ciji sam i ja clan od pre neki dan. U mnogim vasim tekstovima sam prepoznao sebe, ali povrh svega zelim da vam cestitam na izboru hobija i na dobroj odluci da kupite ovakvu ladju koju sada imate. Posmatrajuci vase postavljene fotografije, u vasem komsiluku u marini, prepoznao sam moju bivsu Sevu ( BGD - 11033 ) sa kojom sam plovio punih 17 godina i koja mi je ostala u srcu. U julu mesecu ove godine sam na godisnjem odmoru, pa cu se postarati da dodjem do vase marine, da se i licno upoznamo i da izbliza pogledam vasu ladju, a i Sevu naravno.

Puno pozdrava Moma Stosic

--- Kraj citata ---

Momo hvala na komplimentima.

Kad god došao dobro došao!  114

budens72:
Dobro došao  114

mnogo Vaših tekstova sam pročitao na "Na vodi"....

moma-stosic222:
*
Hvala najlepse na dobrodoslici gos-in budens72. Mada ja mislim da se svi znamo, onoliko koliko nam dozvoljavaju forumi MOJA LADJA i NAVODI. Pretpostavljam da ste cesto na svojoj sojenici i da uzivate tamo. Pozdravite puno Radeta Mihajlovica i njegovu suprugu. Sve najbolje i vama i vasoj porodici.

Pozdrav od Ljilje i Mome

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju