Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Vesti sa Portala / Odg: Udruženje nautičara "Moja Lađa" - Vesti
« Poslednja poruka Terca poslato danas u 10:15:18 »
Apropo (ne)plaćanja "nigde u Evropi" i "kao sav normalan svet", rado ću sa vama podeliti par svojih uspomena:

- na prvoj fotografiji vidite prevodnicu kod Vinkeveena a na trasi za kanal Amsterdam-Rajna (što će reći u Holandiji, tj u Evropi). Sa leve strane možete videti i cenovnik.
- na drugoj je vinjeta VNF (francuske "Vode Vojvodine") koja je dokaz o plaćenom iznosu za korišćenje knalaske mreže za plovidbu. Iznos za brod od 9m je 99evra za mesec dana (a to i nije puno jer na putu od Živea (Givet) do Strazbura recimo ima 120 prevodnica).

Dakle(m), ne bi se trebalo olako povoditi za tuđim ograničenim isustvima i poistviećivati međunarodne, međudržavne i unutrašnje plovne puteve.

opet, koliko Vode Vojvodine zaista sistemski podržavaju rekreativnu nautiku je veoma složena tema...

2
Drveni čamci / Odg: HMD 19
« Poslednja poruka Zoran T poslato danas u 09:30:13 »
Radi se polako kad se stigne...lepo...ako mozes tu pramcanu alku digni vislje da mozes s palube da je dohvatis kad kleknes...ovako moras da legnes...i neki diskretan okvir oko kokpita ako nije predvidjen dodaj obavezno  114
3
« Poslednja poruka Zox poslato danas u 09:26:32 »
Обећавајућа вест, јер се у Европи превођења не наплаћују. Требало би укинути наплату превођења и на каналима па да будемо као сав нормалан свет.
4
Ako neko zna ... / Odg: Kupovina A Plast 770 cabin
« Poslednja poruka zveki66 poslato danas u 08:21:32 »
Da da biće da je zbog toga  6589, ali stvarno korito je toliko valovito kao da je od lima, i to kada se isti pokrivi. Može se i na slikama videti, Plastika ne bi smela da je takva, osim ako nije krpljena.  no125

Evo istog ali u dobroooom stanju.
https://www.kupujemprodajem.com/Camac-na-prodaju-62166661-oglas.htm?filter_id=414

Za njega sam ti ako se secas pricao da ima jedan zanimljiv na oglasima.
5
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 07:53:27 »
Једна слика вреди као хиљаду речи, давно је речено.
Али овде недостају речи.
Боро, у петак, 29.06. нас пар (ЗоранТ, а можда и МилетаСтамат) бићемо у Ковину, на дружењу које организује Туристичка организација из Ковина. Ето лепе прилике да се упознамо и да се испричамо...
6
OPŠTA DISKUSIJA / Odg: Zastita od komaraca u kabini
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 07:44:06 »
I ja sam zainteresovan  6589
7
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 07:34:18 »
Boro  ok
8
NAUTIČKA DISKUSIJA / Odg: ponton na lidu
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 07:33:27 »
Pozdrav Ciro, nemam preciznu informaciju, ali do sad se obicno most pustao u funkciju od 1.jula i sklanja se oko 1. septembra. Nisam ni ja primetio bilo kakve radove po tom pitanju, a evo sad sam dosao sa vode.
9
« Poslednja poruka vepar poslato danas u 07:04:49 »
Jooj kakva glupost! Morali su da zaseru jednu od retkih stvari u ovoj zemlji koja je funkcionisala! Pa lepo je bilo dodji kad hoces i za crvenu prevodjenje! Uf nadam se samo da nece ovo da uvedu i na ostalim prevodnicama...
10
« Poslednja poruka BORA-D.T.D. poslato juče u 23:42:22 »
Jos malo detalja.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10