Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Plovila / Odg: Moj Gumenjak - saveti, predlozi
« Poslednja poruka Zoran T poslato danas u 10:34:45 »
Izbor motora za gumenjak zavisi za koju namenu koristite taj camac...ako je kao pomocni moze i neki mali motorcic 4 ili 6 ks...ako planirate malo da zaplovite onda 9.9(izglsirate)...u drustvu ili porodicno i malo vise optereceni 15+ks...specifino za gumenjake je da pod opterecenjem u deplamansmanskoj plovidbi stvaraju ogroman otpor i spori su za medalju a sa malo jacim motorom i manjim opterecenjem vrlo lako i brzo izglisira...dugo godina koristio sam sport ll i na njemu tomos 4 ,18,i johnson 6...samo zbog cimanja skini stavi tomos 4 je bio najbolji a najvise sam koristio 6ks...s T 18 je opasno brz ali nisam mogao da se cimam sa 40kg svaki cas...2t a 8ks bi mozda bila prava mera...prazan glisiras a punog dobro gura i nije puno tezak...
2
Malecni Oglasi / Prodajem sidro
« Poslednja poruka MiletaStamat poslato danas u 09:37:23 »
Prodajem trokrako čelično sidro,   uz sidro ide 2,5 metara lanca. Sidro je teško 5,5 kg, plus težina lanca.   Sidro je visine 45 cm,

https://www.kupujemprodajem.com/Sidro-57367225-oglas.htm?filter_id=416
3
Mali oglasi (ribolov) / Odg: Sidro za vez, sa lancem i bovom
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 08:52:53 »
Evo je i slika, aktuelno:

4
Plovila / Odg: Pasara
« Poslednja poruka DuleN poslato juče u 19:30:04 »
Odavno su provereni prsluci ovog proizvodjaca, o cemu smo mnogo puta pisali na forumu. Mislim da je ovo naj bolji spoj cena/kvalitet na nasim prostorima...
5
Tesko ces naci ovo od aluminijuma.. Od lima ili prohroma ima da se nadje, po svakakvim cenama...
6
Moj ducan,moja roba,moja cena   hi hi
7
Kupujem polovnе vojnе kanisterе zapremine 20L (kao sa slike) ISKLJUČIVO: 
- aluminijumski
- u prvoj boji
- sa ispravnim zaptivačem.

Плаћам 1200,00 динара по канистеру као и трошкове транспорта курирском службом.

Контакт: 062730002 (Зоран)
8
« Poslednja poruka JazzyMC poslato juče u 15:23:50 »
Ovaj nautik deluje odlicno tako da cu uzeti taj. Ima sva ojacanja, kragnu, onaj deo izmedju nogu itd...
Katalog je preveliki da bih ga okacio ovde, probao sam da smanjim ali ako se smanji dovoljno da mogu ovde da okacim onda je necitljiv. Ako nekog zanima mogu da mu posaljem na mail
9
« Poslednja poruka shomysss poslato juče u 13:46:44 »
Ja sam uzeo prosle godine za klinca njihov prsluk na sajmu nautike i super je zaista
10
« Poslednja poruka Zox poslato juče u 13:23:13 »
Пре 2 године купио сам прслук произвођача Обим, модел Тифран и задовољан сам квалитетом и изгледом.
https://shop.aquaplan.rs/shop/sigurnosni-prsluk-obim-tifran_23601?shop_category_id=14902
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10