Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
31
Vanbrodski motori / Odg: Sail motori
« Poslednja poruka parigroz poslato 17, 05, 2022, 12:20:26 posle podne »
Vidiš da sme.  stri  114
32
Nautičke reportaže / Odg: RogivzaR plovidbe
« Poslednja poruka George poslato 17, 05, 2022, 07:41:48 pre podne »
Slike su melem za oči... Svaka čast!

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

33
« Poslednja poruka Drivee poslato 17, 05, 2022, 07:35:30 pre podne »
Izvestaj je odlican. Zakljucak da je veoma nepouzdan. Sa 60 sati ne sme da mu se desi nista!
34
Elektrika / Odg: Solarni paneli
« Poslednja poruka dell_mare poslato 16, 05, 2022, 22:04:31 posle podne »
Tačno. Ovi fleksi paneli su obično bacanje para. Meni su dva x 100w ucrkala nakon otprilike dve godine koliko im je i bila garancija: jedan zbog pikavca a drugi zbog smrta.
35
« Poslednja poruka dell_mare poslato 16, 05, 2022, 21:31:09 posle podne »
Vrhunske slike. Neke sam pogledao a neke sam i razgledao  114
36
Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče / Odg: Nekome je danas rodjendan !
« Poslednja poruka srsa poslato 16, 05, 2022, 10:23:12 pre podne »
Обично у овој теми неком честитам рођендан, пожелим му добро здравље, све најлепше... Хтео бих то да урадим и данас али не иде. Нема нашег друга који би то прочитао.

На данашњи дан наш Барба Неша окупио би нас у марини "Карабурма" око котлића, дан би пролетео уз његове шале али...
Нема више нашег друга. Сада је на неком другом месту а нама је остало само сећање на једно лепо време, на део наших живота које смо поделили са њим и он са нама.

Друже, недостајеш!

I to mnogo
37
« Poslednja poruka parigroz poslato 16, 05, 2022, 10:04:28 pre podne »
Dakle ovako.
Čamac spušten u vodu pre neki dan. Četvrta sezona počinje.
Radnih sati-sramota me je da priznam, 62  kuku (isuviše malo da bi se pričalo o motoru).
Generalno prošla i pretprošla godina su za mene bile totalni promašaj na vodi.
Elem, utisci do sada su sledeći:
-Motor radi odlično, zadovoljan sam.
-Remenicu u poteznici sam lomio dva puta, prvi put u garanciji i drugi put na kraju prošle sezone. Uzeo sam drugu originalnu od Yamahe polovne, prepakovao i oduševio se. Ide tri puta lakše nego sa starom Sailovom. Znači da je ta plastika qrtz kvalitet i loša obrada.
-Donji deo čizme ili ti kućište menjača se svo oljuštilo. Protektor je OK ali je fabrička priprema katastrofalna. To je sanirano, stavljen prajmer kako treba i ofarbano. (Dejan janković je to profi odradio thumbup).Na moje iznenađenje video sam u klubu Hondu 20 staru godinu dana sa isto tako oljuštenom farbom na čizmi. Biće da je generalno kvalitet drastično opao u odnosu na prošlu deceniju.
-Motor upaljen prvi put posle zime i radi ko Doxa.
-Sve u svemu SAIL je ok u odnosu na cenu ali definitivno ima loših momenata, srećom periferne stvari.

Nije baš neki izveštaj ali je jedini  lol

Pozdravljam vas sve!
38
Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče / Odg: Nekome je danas rodjendan !
« Poslednja poruka LSI poslato 16, 05, 2022, 08:51:38 pre podne »
Обично у овој теми неком честитам рођендан, пожелим му добро здравље, све најлепше... Хтео бих то да урадим и данас али не иде. Нема нашег друга који би то прочитао.

На данашњи дан наш Барба Неша окупио би нас у марини "Карабурма" око котлића, дан би пролетео уз његове шале али...
Нема више нашег друга. Сада је на неком другом месту а нама је остало само сећање на једно лепо време, на део наших живота које смо поделили са њим и он са нама.

Друже, недостајеш!
39
Stigao sam !!! / Odg: Puj za mene
« Poslednja poruka zankiki poslato 14, 05, 2022, 08:14:07 pre podne »
Ide mi voda na usta dok čitam ovo...... Jooooooooj ala mi fali slobodnog vremena  114
40
« Poslednja poruka DuleN poslato 13, 05, 2022, 08:15:02 pre podne »
Bravo  ok
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10