Skorašnje poruke

Stranice: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
11
Stigao sam !!! / Odg: Pozdrav od Miroslava
« Poslednja poruka DuleN poslato 25, 09, 2022, 08:51:58 pre podne »
Dobro nam dosao  114
12
Stigao sam !!! / Odg: Pozdrav od Miroslava
« Poslednja poruka Bakara poslato 24, 09, 2022, 20:54:29 posle podne »
Miroslave dobrodosao i zelim ti puno srece sa novim brodom!
Napravi slobodno novu temu sa vise detalja o motoru i problemom koji imas, pa cemo probati da pomognemo  114
13
Stigao sam !!! / Pozdrav od Miroslava
« Poslednja poruka Georgijevic poslato 24, 09, 2022, 19:05:39 posle podne »
Pozdrav svima!

Zovem se Miroslav i iz Novog Sada sam. Kao klinac sam često vozio čamac po Tisi, jer smo ćale i ja često išli na pecanje.

Imam malo iskustva i u jedrenju. Bio sam nekoliko puta na jedrenju u Hrvatskoj, od čega jednom na RYA obuci za Competent Crew. Verujem da ću sledeće godine ići da završim obuku i dobijem Day Skipper licencu.

Pre neki dan sam kupio brodić za koji nisam ni 100% siguran da li je onaj koji piše plovidbenoj dozvoli. Prodavac mi je rekao da je u pitanju morski spasilački čamac sa kabinom, a u samoj dozvoli piše da je marka SBT sa motorom M-34. Uskoro treba da ga prebacim sa Tise, gde imamo vikendicu u Novi Sad (u nadi da ću pronaći mesto u marini).

Brod je dužine 9m, a širine 3m. Ima toalet, rešo, dva fridža, tv, radio, spoljašnje i unutrašnje kormilo i ručicu gasa, kao i dva ležaja.

Kada smo ga dovezli iz BG, primetio sam da motor pušta gorivo, pa ću za to pokrenuti posebnu temu, sa ciljem da pronađem adekvatnog majstora ili servis koji mi može pomoći da problem otklonim.

Obzirom da sam bio usmeren više na sredjivanje nekih detalja na brodu od kad sam ga dovezao, nisam ga previše fotografisao, ali imam jednu fotku koja pokazuje kako izgleda.

Nadam se da ću ovde deliti razne putešestvije sa novom barkom i da ću na ovom forumu pronaći neke rakijaše da svrate ponekad na brod :)

Pozdrav! Miroslav

14
EKOLOGIJA / Odg: Да се мало замислимо
« Poslednja poruka marke poslato 24, 09, 2022, 16:21:08 posle podne »
Slazem se 100% ali kao i obicno kod nas povika na vuka a lisice kokoske kradu. Hemijski otrovi i industriski otpad je mnogo vece zlo a ovo je samo skretanje teme.  Samo jedan primer: Deponija u Vinci je na padini i cede se  otrovi u Dunav...
15
Malecni Oglasi / Odg: Razne stvari
« Poslednja poruka sceka poslato 22, 09, 2022, 21:11:49 posle podne »
Zainteresovan sam za Icom stanicu.
Moze kontakt?

Pozdrav, poslao sam vam privatnu poruku.

hi
16
« Poslednja poruka STG poslato 22, 09, 2022, 18:59:16 posle podne »
Zainteresovan sam za Icom stanicu.
Moze kontakt?
17
EKOLOGIJA / Odg: Да се мало замислимо
« Poslednja poruka neptun poslato 21, 09, 2022, 21:32:09 posle podne »
Sve sam pročitao...ali se fekalije ne raspoređuju bas tako ravnomerno celim presekom reke..sve se grupišu oko izliva i tu nastaju planine fekalija+deterdženti,rdja iz cevi, razna hemija.naslage od izduvnih gasova sa ulica,
 Ima tu još lepih stvari, a onda se to sve prekrije slojem vlažnih maramica koje se ne raspadaju lako, a kod nas ljudi to bacaju u vc šolju.
Reka je prljava i to stasno i tu nema dileme, kakav god bio sastav prljavstine
18
« Poslednja poruka sceka poslato 21, 09, 2022, 10:45:59 pre podne »
Kako mi se vise vas javilo sa zeljom da kupe pojedinacne stvari, sto meni pravi problem i troskove, ali da probam da nekako podelim stvari i da delimicno redukujem i cene zbog toga.

Molim vas za licno preuzimanje u Beogradu (Vozdovac ili Slavija).

Opis:

1. ICOM IC-M33 rucna radio stanica - 80EUR

2. Cobra Marine rucna radio stanica - PRODATO

3. Ovo ide u kompletu - cena za komplet - 40EUR
       Ronilacki noz
       Vazdusna pumpa na 12V
       Stipaljke za bimini konstrukciju. 4kom.
       Neopren navlake za ronilacku masku. 2 kom.
       Ronilacke rukavice od neoprena
       Gumene trake za naocare. 2 kom.

Izbacio sam dvogled sa spiska jer me je clan porodice molio, izvinite zbog toga.

Pozdrav,
 hi
19
Stigao sam !!! / Odg: Iznajmljivanje čamca i praktična obuka
« Poslednja poruka NenadB poslato 20, 09, 2022, 14:30:04 posle podne »
Poštovani LSI, Kabe, Bakara,

drago mi je da sam vas ugodno iznenadio. Siguran sam da ima puno ljudi koji ne znaju kako krenuti i postati "Brodski mali", a razmišljam da svoje iskustvo i korake koje poduzimam zapišem u jednu reportažu koja će biti i drugima za nauk. LSI, Kabe, Bakara, hvala vam za vaš komentar sada razmišljam da vam se javim sa privatnom porukom. Novi Sad nije daleko 25648 :) Svakako bih poslušao savet i obišao privezišta u Beogradu i javio se ljudima. Hvala vam puno. Nenad
20
Stigao sam !!! / Odg: Iznajmljivanje čamca i praktična obuka
« Poslednja poruka Bakara poslato 19, 09, 2022, 14:53:46 posle podne »
Nenade dobrodošao!  114

Mislim da si ti prvi član koji se javio sa ovakvom molbom koja je skroz na mestu. Ja bih ti vrlo rado pomogao, ali verujem da tebe za početak zanima upravljanje otvorenim čamcem i vanbrodskim motorom?
Stranice: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10