Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Restauracije / Odg: Marissa
« Poslednja poruka djbtea poslato juče u 20:27:48 »
pozdrav evo reshih i ja da prokomentarishem Zankiki prva slika uz malo konkretniju plavu boju mislim da daje sasvim drugacije vidjenje  MARISSE ovo ostalo sve kao shto vec imash samo male promene,Dok na prvoj vidim konkretna crna obodna guma ili shta vec  odvaja od bele i plave boje  a i nadpis MARISSA dodje  do izrazaja naravno ukusi su razni sve najbolje 114 114
2
Podvodni ribolov / Odg: podvodni ribolov na murinu i hobotnicu
« Poslednja poruka spear hunter poslato juče u 19:28:55 »
http://www.mojaladja.com/forum/Smileys/akyhne/peace.gif
ne dirajte male hobotnice.....
Budite humani,postoje pravila....
postujte ih.
pozz
3
OPŠTA DISKUSIJA / Odg: Ultrazvucni rasterivac galebova
« Poslednja poruka ronac poslato juče u 15:49:45 »
marke,ajde nabavi jedan za druga,pa da proverimo uduplo kako radi. thumbup
4
« Poslednja poruka ronac poslato juče u 15:48:27 »
Ljubo,samo neka tera,kada pecam ja sam rasterivac pa ne moram njega da ukljucujem tako da ce riba i dalje da bezi samo od mene. jh
5
« Poslednja poruka marke poslato juče u 14:49:51 »
Od kad sam ukljucio nije bilo galebova ali posle dve nedelje sam iskljucio aparat a ptica i dalje ih nema   sha sha.

Sta sad da vam kazem... kuku kuku

U svakom slucaju cena je mnogostruko manja of tog domaceg, ne trazi baterije i radi na svoju solarnu celiju.

pozdrav. 114
6
NAUTIČKA DISKUSIJA / Odg: Prozori na čamcu
« Poslednja poruka LSI poslato juče u 13:26:56 »
Прозори залепљени на пластику вероватно никад неће процурити.
Међути, прозори у кедерима пружају мало више слободе, могуће их је уградити и изградити без оштећења кабине, еластичније примају евентуалне ударце и потресе.
Ако се прозори с кедерима добро намонтирају и ако се кедер одржава, повремено се очисти, премаже глицерином... не би требало да буду проблем на чамцу.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

7
« Poslednja poruka Bakara poslato juče u 13:12:45 »
Ja sam za lepljenje jer kederi i kad su novi, znaju vrlo brzo da ukrte i počnu da puštaju na ćoškovima. Da nameštam sebi, išao bih na lepljenje 100%
8
« Poslednja poruka MiletaStamat poslato juče u 12:59:56 »
Najpovoljnije što sam ja mogao naći preko interneta.

E sad imam  još jedno pitanje. Stari prozori su mi bili namešteni pomoću kedera, da li da isečem staklo po modelu starih i vratim kedere, ili da isečem malo veće prozore pa da ih lepim na plastiku. Plašim se da stare kedere neću vratiti kako treba, pa da ne cure. Onda ih moram zalivati nekim silikonom,  a čitao sam i kad se kupe novi kederi da nisu nekog baš dobrog kvaliteta i ne mogu se fino upasovati na uglovima, i opet može da curi.
Dilema je sad, kederi li lepljenje?
9
« Poslednja poruka Ljuba poslato juče u 12:44:08 »
Taj rasteruje i ribu samo da znaš  hahaha

Ali bez šale, beži od te firme, imam loša iskustva s njima.
Naručim aparat za rasterivanje glodara pre par godina, brzo se raspali kablići  povezani sa punjačem a onda i zujalica prestala da radi. Nisu hteli da zamene sa nebuloznim obrazloženjima a mrzelo me da se cimam sa inspekcijom inače bih ih dobio na jedan.
Dakle vrlo slab kvalitet i podrška, loš odnos prema kupcima pa ko se upeca.
10
« Poslednja poruka shomysss poslato juče u 12:39:57 »
Izvinjavam se na forumašima na grešci u vezi cene laminiranog stakla. Stvarna cena je 24 eura 1m2. Nisam ni primetio da sam ranije napisao pogrešno. Cena je kod firme :

Glas komerc   

Flot stakla, nisko emisiona stakla, stakla u boji, dokorativna stakla, ogledala, kaljeno staklo, brusenje, fazetiranje, savijanje
Adresa:Voganjski drum bb, Sremska Mitrovica
Telefon:022621862, komercijalista za Beograd ,-Milan-063-381-009
Web sajt:www.glas-komerc.com
Poznavajuci cene to je povoljno

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10