Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Ako neko zna ... / Odg: Nuticka oprema u Becu ( blizini )
« Poslednja poruka tangabravo poslato danas u 22:30:18 »
A što lepo ne odeš u češku to ti je samo preko bivše granice , i veći izbor i povoljnije cene . Ja sam sve što imam kupovao u bivšoj čehoslovačkoj i poljskoj i više sam nego zadovoljan. Za pecanje nađi mejl emisije ulovi trofej pošto su oni dosta pecali i po austriji i u švici. Bistro
2
Zakoni i Propisi / Odg: Dozvola za rekreativni ribolov
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 14:01:22 »
Hvala deda!
3
« Poslednja poruka deda poslato danas u 13:36:06 »
Gde u Zemunu/NBGD kupiti dozvolu za rekreativni ribolov za 2018? Mislio sam da ima u Formax-u, ali kazu da nema.
Interesuje me i kolika fotografija treba, ako je neko skoro uzimao? Da odem i odradim sve odjednom  hi

Svakog dana , sem ponedeljka u marini 4.juli  od 8h do 15!
4
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 13:31:53 »
Има их и код нас у марини у Старом Сланкамену.
Слика као за возачку дозволу.
5
Enterijer / Odg: Sporet na Spiritus
« Poslednja poruka Drivee poslato danas u 13:14:15 »
Pored plina koristiti ovo?? Nesvidja mi se. Plin je najbolji ako je sve kako treba, ispravno i atestirano.
6
EKOLOGIJA / Odg: Dan planete
« Poslednja poruka Drivee poslato danas u 12:42:40 »
Secam se putovanja vozom, pored reke lim, obale koje su strme, na granama smeca, kao deponija, nemam reci.. ni dunav nije nista bolji.. postoji mesta gde se smece skuplja, ispred vikendice moje postoji slicno mesto, svake godine ga ocistim skoroz, sve povadim iz vode, sa obale da nema ni cep ali vec za 30 dana isto..  i tako dan za danom..
7
« Poslednja poruka Drivee poslato danas u 12:39:29 »
Mozes da ga je kupis u bilo kom udruzenju ribolovaca ili kod ribucuvara licno. Bar kod nas moze..
8
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 12:23:49 »
Hvala, to je najverovatnije format slike 30x35mm  thumbup
Secam se da je prosle godine moglo da se kupi i na marini 4.juli, mozda Deda zna moze li i ove godine?
9
« Poslednja poruka hbojan poslato danas u 12:20:20 »
Uzimao sam ja u Srbija Sumama prekoputa zgrade SIV-a I u njihovoj turistickoj agenciji. Treba ti slika kao za INdex ili stari pasos mislim da je 3x4 tako nesto, i naravno 6000 dinara :)
10
NAUTIČKA DISKUSIJA / Odg: Zemun dobija pristanište kod Stare kapetanije
« Poslednja poruka broker975fx poslato danas u 11:47:34 »
I onda dodje led i sve to odnese, kao u Apatinu. Jedino ako bi produbili prilaz obali u velikoj duzini.

E uze mi slova sa tastature, samo sam se setio Apatinskog pristana kada sam to cuo. Koliko znam i koliko sam video Madjari u Budimpesti imaju takve pristane, jer Dunav koriste i u gradskom saobracaju ali ih pred zimu sklanjaju u stekove.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10