Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Restauracije / Odg: Jovo nanovo,ili Hogarove muke
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 16:08:59 »
Нисмо излапели, само нам истиче време за употребу.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

2
Restauracije / Odg: Jovo nanovo,ili Hogarove muke
« Poslednja poruka HOGAR poslato danas u 16:05:03 »
Hvala Lazo,izlapelo se  kuku
3
Restauracije / Odg: Jovo nanovo,ili Hogarove muke
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 15:55:28 »
Kurcšlus na kontroleru,i pored želje ne mogadoh da spasem akumulatori,pa sam morao da kupim i nove aku i kontrolr,pre jedno deset dana. tamburanje.Usput sam zaboraveo ,skroz,kako se postavljaju sličke ođe.Ne jedi masno,kažu doktori i eto,zaboraveo  roll4 Di ste,šta ste,drugari stari
Не дај се!
Имаш испод простора за поруку "тастер": Слике, датотеке+
Кликнеш на то и додајеш слике.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

4
Restauracije / Odg: Jovo nanovo,ili Hogarove muke
« Poslednja poruka HOGAR poslato danas u 15:44:27 »
Kurcšlus na kontroleru,i pored želje ne mogadoh da spasem akumulatori,pa sam morao da kupim i nove aku i kontrolr,pre jedno deset dana. tamburanje.Usput sam zaboraveo ,skroz,kako se postavljaju sličke ođe.Ne jedi masno,kažu doktori i eto,zaboraveo  roll4 Di ste,šta ste,drugari stari
5
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 09:01:47 »
Да не кваримо ову тему о Сајму наутике бићу кратак: мислим да су нас управо телефони и све те апликације мало удаљиле  једне од других. Не испуштамо телефоне из руку и не примећујемо како се све мање заиста дружимо. Запитајмо се где нас то води?
6
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka Bolens poslato danas u 08:30:56 »
Ima neka aplikacija za pametne telefone, pa ako ti je neko iz imenika u blizini, on javlja. Pod uslovom da ti je GPS uključen i da taj iz imenika ima istu aplikaciju. Ali ko će još i to... pa da ti pišti kad ti je bivša žena ili bivši prijatelj u blizini. U stvari, nije loše, da znaš da ih izbegneš.  jh
7
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka micko67 poslato danas u 07:46:23 »
Sigurno smo na reci prosli pored nekog kog poznajemo a to nismo znali .
8
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka Bolens poslato danas u 07:20:40 »
Da, "Kapetanski klub" Krsta Pašković već godinama (decenijama) dobro organizuje i stvarno su inspirativna predavanja/prezentacije. Jedina mu je zamerka što se sva izlaganja ne snimaju i posle budu dostupna za offline gledanje. Mnogima ne odgovara vreme a i teško im je da potegnu "čak do Beograda"!  jh Sad bi, po ovom kišovitom vremenu, uz furunu i neki čaj baš legla. Bila je i Mira sa regatom Voda Vojvodine 2024.!

I stvarno, mnogi sa ovog foruma smo verovatno sedeli jedan do drugog a nismo se prepoznali. Kad će već jednom da nam ugrade te čipove pa da mi zapišti kad se nađem blizu LSI-ja. I samo kažem, e pa mi se poznajemo.  k5
9
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka neptun poslato juče u 22:59:03 »
Da,to je bobra stvar na sajmu.
10
Sajmovi - Fairs / Odg: Сајам наутике у Београду 2024.
« Poslednja poruka LSI poslato juče u 17:58:11 »
 Боленс је у својој поруци поменуо Капетански клуб - била је ово јубиларна година Капетанског клуба и обележена је и ове године паноима и састанцима.
Ево неколико слика које сведоче о томе.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10