Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
NAUTIČKA DISKUSIJA / Odg: Silikon za lepljenje sonde dubinomera??
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 21:57:00 »
Naiđoh na ovu temu slučajno, a baš treba da rešim poziciju sonde.

Alexa i Zankiki da li ste i dalje zadovoljni kako vam rade sonari? I ja bih uradio ovo sa silikonom ako radi posao, i to negde od sredine ka napred, gde bude zgodno da se postavi sonda. Temperatura vode mi nije mnogo bitna, najbitnija mi je dubina i konfiguracija dna.
2
Plovila / Odg: Novi brodić - Albin 25
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 14:50:39 »
Hvala Zveki  thumbup

Linoleum sam uzeo iz istog razloga, i razmisljam isto da stavim neke lajsnice po ivicama, jer ne moze nikad idealno da se isece. Videces kad dodjes, prostora ima bas dosta za te dimenzije ;)
3
« Poslednja poruka zveki66 poslato danas u 14:34:39 »
Urose ovo sjajno izgleda, samo kada vidim slike pozelim da ne idem kuci sa broda.......a tek mogu misliti kako je uzivo. Linoleum je ok, i ja sam na kraju posle premisljanja i raznih varijanti na kraju na terasi postavio linoleum, neki gumirani neklizajuci u bordo boji i oivicio ga sa drvenim lajsnicama. Mozda deluje malo jeftino ali je prakticno i lagano za odrzavanje.
4
« Poslednja poruka Bakara poslato danas u 13:29:31 »
Prigovor se prihvata  sajkaca

@zveki
Bice vruceg caja zimi, nego sta!
Cimnucu te kad budem na vodi, ako budes u blizini da navratis. Cekam da resim problem oko povratne ruke za upravljanje, pa se ne pomeram sa veza za sad.

Ma ovo mi sve nesto sitno, pa mi se nisu kacile slike...Mada, iako je sitno, mnogo je znacajno za upotrebu. Opterecenje koje sam ubacio na mesto motora je bas mnogo uticalo na stabilnost, poklopac motora je nakon vadjenja ostavio mnogo korisnog prostora.

Evo i par slika, sa poklopcem motora i bez:

Vrata za zadnju i prednju kabinu se rade krajem meseca.
5
« Poslednja poruka zankiki poslato danas u 10:40:27 »
Uze mi reč iz usta... Tu piše elaborate, a ne slika... Ko da mi nismo radoznali  sajkaca
6
Turističke reportaže / Odg: Скитам и причам
« Poslednja poruka LSI poslato danas u 10:36:53 »
Djošo u isto vreme ćemo izgleda u penziju. Držim te onda za reč, da ćeš nabaviti čamac i otisnuti se sa nama na reku. 6589

oops

Какво је ово време, каква је то неправда - деца иду у пензију! kuku
А ми - у далеко одмаклој младости  grandpa - још морамо да гулимо до пензије...

Него, ми се расписали, покварићемо човеку тему. Хајдемо ми да радимо, колико је коме још остало до пензије, и да чекамо да нас Зокс обрадује причом о томе шта то планира, какав чамац?
7
« Poslednja poruka zveki66 poslato danas u 10:35:59 »
Daj bre Urose neke slike tog sredjivanja, sto samo Mileta da uziva gledajuci. Lepo je sto si odlucio i da zimu provedes na vodi a ne kao neki koji jos malo pa voze camac u dvoriste  Eto nam i  prilike kada zahladni da se sretnemo i da popijemo sumadijski caj  yg
8
« Poslednja poruka srsa poslato danas u 10:30:17 »
Страјо, то сматрај за сигурно.   114
9
« Poslednja poruka da se čovek pita poslato danas u 09:32:50 »
Djošo u isto vreme ćemo izgleda u penziju. Držim te onda za reč, da ćeš nabaviti čamac i otisnuti se sa nama na reku. 6589
10
« Poslednja poruka da se čovek pita poslato danas u 09:28:56 »
Zadovoljstvo je bilo družiti se i pričati sa vama, Verujem da će sledeće sezone biti više druženja na talasima Dunava. O barci šta da kažem. Ozbiljan brod, dosta prostora, uživaćete na njemu, što se ono kaže- za sve pare.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10