NAUTIČKI E-SHOP > Nautičke radnje

LED Diode, Sijalice, Lampe...

(1/2) > >>

Kapetan:
www.ledsijalice.in.rs

evo ih sve na jednom mestu ... danas sam narucio javljam kada stignu ...





mesechar:
pa imao si to i na bubanj potoku za bagatelu da kupiš .

mesechar:
gosn Lazo batal'te ovdi ' te papučarske ideje ima nas kojima se kratak let  nije još pretvorio u pad! nego da se mi vrnemo LEDIZACIJI  evo za one kojima treba jeftino osvetljenje za čamac kao što obećah sve vrste led rasvete na buban potoku sličke u nastavku..
Ovih dana otvaram novu temu informator sa bubanj potoka  ;)

Kapetan:

--- Citat: mesechar  20, 04, 2012, 23:08:35 posle podne ---pa imao si to i na bubanj potoku za bagatelu da kupiš .

--- Kraj citata ---

jebaga ja dobio info da nema na bubanj potoku vec smao na pancevu i to samo ovih sa 4 diode... inace stigle danas po dogovoru doneli mi na adu huju  hi

sutra ili preko sutra montaza pa cemo videti :) jos samo fasung odgovarajuci da nadjem

Mali Miš:
Pazite se Led sijalica bez garancije. Svašta se prodaje. Ja sam naručila 5 led sijalica, stigle su i jako smo zadovoljni. Pritom smo dobili garanciju na iste od 2 godine. Ja još ne mogu da verujem dve godine na Led sijalice  Nisu baš jeftine, ali kada znate da će raditi sigurno dve godine to je nešto, a pritom štedite. Suprug je izračunao da se za godinu, godinu ipo dana povrati investicija. 

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju