Autor Tema: Moj ZODIAK mozda pokojni ;o(  (Pročitano 2310 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VMilos

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 60
  • Pol: Muškarac
Moj ZODIAK mozda pokojni ;o(
« poslato: 08, 04, 2012, 22:57:17 posle podne »
Danas iz podruma izvukoh ZODIAK-a s namerom da ga naduvam i polagacko pripremim za ovu sezonu. Pre dve  nedelje nekako skrpih neku kintu i kupio JOHNSON-a od 4KS iz 74 u zelji da se ove sezone i ja provozam nasim rekama sa klincima i gospodjom. I tako ja sav u groznici oko camca uzmem kompresor i krenem prvo jednu stranu, pa drugu, kad cujem ja negde sisti. Pomeram uvo po kobasici camca i nadjem rupicu kao iglom da je probuseno. Sta cu - gde cu, uzmem lepak i gumu, te "udarim" fleku. Ajd` nek se susi, pomislih u sebi, daj da ja naduvam pramac. Dere se kompresor, pramac se polako puni vazduhom i odjednom, Shhhhh. Sta je sad? Opet uvo uz camac, slusam, al` ne mogu da odredim odakle izlazi vazduh. Iskljucim kompresor i polako, malo po malo nadjem ispod onog platna na pramcu sa leve strane na spoju zinuo ZODIAK jedno 2-3 cm. Opet lepak i gumu u ruke. Namazao sam ga, prilepio gumu, ali cisto sumnjam da ce da "pretekne". Ostavih ga na terasi da se susi, pa sutra kad se s posla vratim, probacu ponovo da ga naduvam.

Mozda sam udavio s ovim postom, ali mi je toliko krivo sto se to izdesavalo, da sam morao s vama da podelim svoju tugu.

;o(( 56568
Pod vodom mogu da izdržim duže, nego kod kuće !!!
Milosh The Great  :preved:

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Moj ZODIAK mozda pokojni ;o(
« Odgovor #1 poslato: 08, 04, 2012, 23:29:11 posle podne »
Milose , nije strasno nista bre!!Evo pozovi majstor Zeljka da dodje i popravi ti to!! 

http://www.mojaladja.com/forum/index.php/topic,2904.0.html

Slobodno se pozovi na Acu iz Zemun-polja tj. mene!!Savet , bolje da to uradi neko strucan nego ti sam.Sto je sigurno , sigurno je!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže VMilos

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 60
  • Pol: Muškarac
Odg: Moj ZODIAK mozda pokojni ;o(
« Odgovor #2 poslato: 08, 04, 2012, 23:44:23 posle podne »
Hvala DEDA,
Ali vec sam pre par godina dao Miletu 150 eu da ga zakrpi i izlepi. Racunao sam da je to s obzirom da sam camac dobio na poklon prihvatljiva cena, a zatim sam saznao da taj gumenjak od 3,5m treba da se  registruje, a to je neizvodljivo jer nema papire i danas ovo. Zaista sam OCAJAN ;o(((

Jos jednom VELIKO hvala na recima utehe i savetu.
Pod vodom mogu da izdržim duže, nego kod kuće !!!
Milosh The Great  :preved:

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Moj ZODIAK mozda pokojni ;o(
« Odgovor #3 poslato: 09, 04, 2012, 22:54:33 posle podne »
Hvala DEDA,
Ali vec sam pre par godina dao Miletu 150 eu da ga zakrpi i izlepi. Racunao sam da je to s obzirom da sam camac dobio na poklon prihvatljiva cena, a zatim sam saznao da taj gumenjak od 3,5m treba da se  registruje, a to je neizvodljivo jer nema papire i danas ovo. Zaista sam OCAJAN ;o(((

Jos jednom VELIKO hvala na recima utehe i savetu.



Mislim da možeš da ga registruješ sa izjavom dva svedoka. Ako ti se to u opšte isplati.
Ispuni godine životom, a ne život godinama.