E, ovako treba... > Drveni čamci

Vilin Konjic

<< < (3/46) > >>

IKA:
Kod Ike može al samo ako su naše , da nekažem milimtarske mere.Kad vidim američke merke dobijam groznicu.Nešto mi se ne gubi vreme na preračunavanje. tamburanje m5

Zoran Marinković:
 thumbup

Ako su sve pozicije dimenzionisane i precizno definisane, možda bi bilo dobro da se sve pozicije nacrtaju na nekom tankom limu

i lepo iseku makazama i to onda obeležiti i čuvati i koristiti kao "mustru"... ok

Sa takvim šablonima se sve pozicije iscrtaju bukvalno "uz kaficu", laganica za jedno popodne.. clap

BORA-D.T.D.:
Sve o čamcu je ovde https://www.boatdesigns.com/17-Dragonfly-garvey-flats-boat/products/546/.
Projekat je kod mene od subote. Projekat je solidan što je uobičajeno kod renomiranih firmi kao što je GLEN-L. Crtež trupa je dat u umanjenoj razmeri, kotiran u
američkim merama feet i inches. Poprečni ramovi prikazani su u razmeri 1:1(u pravoj veličini).

poljo:

--- Citat: IKA  08, 04, 2012, 22:59:57 posle podne ---Kod Ike može al samo ako su naše , da nekažem milimtarske mere.Kad vidim američke merke dobijam groznicu.Nešto mi se ne gubi vreme na preračunavanje. tamburanje m5

--- Kraj citata ---
Znaci uspjeo si da otvoris one fajlove sto sam ti dao ...super . Ima Iko konverter dimenzija na netu samo upisujes vrijednosti a na drugoj strani izlaze vec pretvorene u tebi prihvatljiv format .

Kapetan:
rekao sam ja iki da prebaci u excell i da mi poslaje i vracam mu za 2 minuta u milimetrima to bar nije problme uraditi

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju