Autor Tema: EKO POKRET STEDISA  (Pročitano 42579 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #30 poslato: 05, 12, 2012, 23:43:07 posle podne »
Dule nije na Paradajzu na Rabu!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #31 poslato: 06, 12, 2012, 01:18:49 pre podne »
Ove godine pravili su teren za bocanje. Dodje covek razvali sve i odnese materijal da pravi ponton. Mi koji smo stalno tu skrenemo paznju na to gospodinu koji vodi Eko pokret i kazemo mu ko je odneo materijal i gde je, a on ce na to {vi bi trebali da pazite na to), samo sto nije rekao nek razvaljuju da imamo sta raditi i sledece godine. Nego kad procesljaju krupne ribe trebalo bi se pozabaviti i kederima, pa tu se trose nasi novci.

ja nisam za urbanizaciju paradajza da ne ulazim sad u pricu , ali ako si koristio to sto je napravljeno tu red je bio i da zastitis te objekte...

Van mreže bugi

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 643
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Tajmen 525
  • Marina: Galija Visnjica
  • Veličina: 5.25
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #32 poslato: 06, 12, 2012, 08:58:39 pre podne »
Meni je ovo leto na paradajzu bilo super. Svaki dan druzenje,pecanje,kupanje. Nije daleko,nema puno ljudi (u principu svi se poznajemo),cisto...
Ako vodostaj bude u granicama normale i sledece prolece - leto ce tamo biti super

Van mreže dalibor

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 377
  • Pol: Muškarac
    • Ime broda:Anja
  • Marina: Lepi Mika
  • Veličina: 9m
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #33 poslato: 06, 12, 2012, 09:35:30 pre podne »
 Malo roštilj,malo kotlić.Izvedeš neke prijatelje koji nisu nikada doživeli takav fazon.Čisto je ,odmah iza ćoška je.Sve u svemu  ok.
Bilo kakvo veće ulaganje bi nestalo preko večeri.
Neko je video kako to treba da izgleda,negde tamo u belom svetu.Ali ovo je Srbistan, tako da je ovde sve privremeno.
Život je jedan a Dunav večan

Van mreže Zvonimir

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 142
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • NADJA
  • Brod tip: Ika Titel - s a m o g r a d n j a
  • Marina: Marina Karaburma - Visnjicki rukavac
  • Veličina: 10 meteri
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #34 poslato: 06, 12, 2012, 20:46:55 posle podne »
Dule moram da pojasnim jednu stvar, a to je da nije pitanje da li trerba ili ne teren za bocanje vec ako se nesto uradi novcem iz opstinskog budzeta onda taj koji ga je napravio mora i da ga cuva sa svima nama zajedno. Ovako mi lici na razbacivanje, a mozda je jedan deo novca mogao da ide na  ciscenje ulaza u rukavac. Uredjenje Paradajz ostrva ima korisnih strana i trba ih istaci kao i ono sto se uradi a ne koristi.

Van mreže goran petrovic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #35 poslato: 07, 12, 2012, 14:04:22 posle podne »

 ha,ha pa ljudi smesni ste....da li stvarno mislite da su tu ulozene tolike pare?da li vi mislite da je drzava bas tako darovita???A to sto je neko ukrao teren pa daske iskoristio da napravi ponton na marini karaburma to je njegova bruka a ne Zikina,nije Zikina bruka sto su mu osobe kojima je pruzio ruku i omogucio posao krale benzin,te iste osobe sto ga pljuju....A covek je sposoban i mnooooogo pre ekologije pronasao je svoj profitabilan posao ,zalosno je sto u ovoj zemlji ljudi misle da sve mora da se radi zbog novca,sekretarijat za zastitu zivotne sredine jeste dao neki novac ali da li mislite da je vreme besplatno?Svi vidite EKO POKRET STEDISA jer covek nesto radi a da li ste culi za cuveno udruzenje"eko patrola" ja sam ih video ali par puta kako obucavaju ljude da skijaju...da li oni nesto grade,rade,ruse,razgradjuju ili prodaju maglu....za mnoge ni ne znate da postoje ali ljudi koji rade vidi se pa normalno opletite po njima iz rashladjenih soba i restorana dok neko za vama cisti otpatke za sitnu lovu:

Van mreže goran petrovic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #36 poslato: 07, 12, 2012, 14:09:29 posle podne »
 U pravu si.E covece...zamisli ukrali daske od terena za bocanje i preko puta na marini karaburma napravili ponton i pricaju o ekologiji.lopovima i bogacenju od paradajz ostrva....Cisto je lepo,tisina malo pica,rostilj i lepo proveden dan....To je i zamisljeno da moze da plavi a kada se voda povuce da ostane sve isto ali niko nije racunao na ljudsku zlobu i lopove... 25648


Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #37 poslato: 07, 12, 2012, 14:16:49 posle podne »
ta EKO PATROLA je meni u nivou mitologije... svi smo culi da postoje ali ih niko nije video ...

Van mreže goran petrovic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #38 poslato: 07, 12, 2012, 14:22:56 posle podne »
ta EKO PATROLA je meni u nivou mitologije... svi smo culi da postoje ali ih niko nije video ...
Ljudi brkate pojam,covek nije ni komunalni policajac,ni recna policija ....Vi znate ko je ukrao daske i napravio ponton u marini karaburma  a sve sto se desava redovno znam da se prijavljuje opstini  a na marini karaburma ima camac gospodin Predrag Divac iz opstine Palilula i on je verovatno upoznat sa svim desavanjima...Sta ocekujete , senzaciju? da neko ide i tuce one sto su napravili kucice na ostrvu,ukrali daske,bacili kondome....Pa reagujte VI to je i Vase....Kako Vas nije sramota  da ogovarate coveka....imate svi verovatno njegov mobilni....svi ste vi sjajni a kada Vam je frka i potrebna pozajmica ne zovete te sa kojima pijete  i cesete jezik  i njega blatite nego njega krisom 25648....Pa da niste culi za eko patrolu  jer nista ne rade a pare su mozda i vece dobili...

Van mreže goran petrovic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #39 poslato: 07, 12, 2012, 14:26:17 posle podne »
P.S.Nista nije licno i nije upuceno Vama nego uopsteno





Pogresno si citirao text pa ti ispravljam poruku, i ostavljam deo koji je dodan. Da ne bude zabune nije cenzura nego tehnicko pitanje   - Kapetan
« Poslednja izmena: 07, 12, 2012, 20:48:54 posle podne Kapetan »

Van mreže goran petrovic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 22
  • www.mojaladja.com
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #40 poslato: 07, 12, 2012, 14:34:41 posle podne »
Znam  ko je skrenuo paznju g.Cvetkovicu na taj problem taj isti sto ga je proganjao dok je imao satro neku vlast na marini....Da li znate ko je hteo da dovede  brod carpe diem(cuvenog postenog coveka) na paradajz?ne znate?pa raspitajte se.Onda bi sigurno bilo pica i pljeskavica......Ajde ja nista ne radim pa kucam ali ljudi sta vi radite?ili ste u penziji ili ste prebogati,druge nema kada mozete toliko da polemisete.

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #41 poslato: 07, 12, 2012, 17:18:48 posle podne »
Znam  ko je skrenuo paznju g.Cvetkovicu na taj problem taj isti sto ga je proganjao dok je imao satro neku vlast na marini....Da li znate ko je hteo da dovede  brod carpe diem(cuvenog postenog coveka) na paradajz?ne znate?pa raspitajte se.Onda bi sigurno bilo pica i pljeskavica......Ajde ja nista ne radim pa kucam ali ljudi sta vi radite?ili ste u penziji ili ste prebogati,druge nema kada mozete toliko da polemisete.
Ima se moze se ... ako budes i ti dobar , kad porastes, mozda postanes kao mi
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #42 poslato: 07, 12, 2012, 17:35:10 posle podne »
I ja bi voleo da znam ko je ukrao daske i napravio ponton!
Do duse ne sporim da je korisniji od terena za bocanje al ipak bi voleo da znam.
Posto nisam jedini koji je neobavesten a radoznao zamolio bi Vas koji znate da i napisete!
Bila bi to korisna informacija za sve koji poseduju daske, unapred hvala°!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #43 poslato: 07, 12, 2012, 21:03:46 posle podne »
ja sam protiv uredjenja Paradajza, ima ljudi koji to vole... sve se urbanizuje dosao na red i na Paradjz.. ok neko misli ovako neko onako ..

preko Gorana pozvao sam i g Ziku da se ukljuci u raspravu ... cenim ekoloski momenat koji je pokret stedisa doneo rukavcu ...

drago mi je sto nisam imao nista oko uredjenja paradjza, ali isto tako mi je zao sto nisam ucestvovao u ciscenju ...

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: EKO POKRET STEDISA
« Odgovor #44 poslato: 07, 12, 2012, 21:55:47 posle podne »
I ko je zapalio zito?