Nepogode na rekama... > LED NA REKAMA

Imamo li pravo na olakšice nakon "LEDENOG DOBA" ?

(1/3) > >>

mossi:
Nakon što je završeno "ledeno doba", mnogi još uvek sumiraju štetu.
Jel možemo iskukati smanjenje ili ukidanje (suspendovanje na 12 meseci) odluku o porezu na LUKSUZ?

Ipak je ovo izborna godina.  ha sajkaca

 hi

Kapetan:
glasao sam za 1 opciju, kako mislis da izvedemo celu akciju ?

mossi:
Pa za početak aktivira se jedno cirkularno pismo, svim marinama koje su imale štetu.

Sadržaj je minimalne forme: čiste činjenice, upoznati ste iz Javnog Servisa Srbije da je veliki broj nautičara u Srbiji ostao BEZ registrovanog plovila koje redovno registruje i na koje plaća određene komunalne i druge takse. Molimo gore navedeni naslov da nas u ovom teškom trenutku za Srpsku nautiku, privremeno oslobodi (suspenduje svoju odluku) takse na luksuz.

U ime svih nautičara, a posebno u ime ljudi koji su ostali bez svojih plovila unapred zahvaljujemo.

Pa potpisi i pečeti što većeg broja marina na Dunavu.
Pretpostavljam da ne treba ići daleko, dovoljno je desetak marina.
A onda će se naći neki budžovan koji je imao neku štetu, da to malo pogura i eto nama REŠENJA!

 hi

Najjednostavnije je da neko, (Deda) odvoji JEDAN ili max 2 dana, pa da se provoza i odradi sve u jednom cugu.
Spakuje u koverat, traži povratnicu o prijemu pisma i pošalje Vladi Srbije.
Ili preda na nekom od nadležnih šaltera u dva primerka, jedan mu overe i uzme ga nazad!  j1

 114

Kapetan:
vidi ja sam za ali niko u visnjickim marinama nije pretrpeo nikakvu stetu znaci moraju zemunci

deda:
Dali se iko seca naseg pokusaja protesta zbog visine poreza? Koliko nas je doslo i izigravalo glupe auguste!! Koliko su pojedinci ulozili u to? Sta je bio rezultat? Pri tome ne mislim na promenu poreza nego na odziv!!Mi koji smo bili secamo se kako su pojedinci virili  od Konjskog ostrva pa onda okretali i bukvalno , bezali uzvodno rukavcem ka Lidu!! Tada i nikada vise necu sebe stavljati u poziciju da se "borim"za neciji djep a da taj neko sedi kod kuce i psuje drzavu , opoziciju , vlast........!!Nece deda vise da izigrava Don Kihota zarad nekih drugih!! Hvala na pitanju , ja sam dobro sto i vama zelim!!  Moja marina je pretrpela stetu i sama to vec uveliko sredjuje bez icije pomoci , sorpanji spremni i bice postavljeni a ostalo , od nedelje se remontuje!! Ako nastavim recicu jos mnogo toga sto se mnogima nebi svidelo !Zato , dosta od mene!!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju