Autor Tema: Gliseras  (Pročitano 18984 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Gliseras
« Odgovor #75 poslato: 14, 03, 2012, 18:20:30 posle podne »
lsi ako sam dobro shvatio ja sam primljen na f odeljenje.espresso bio bih ti puno zahvalan ako bi me naucio i savetovao kako da dodjem do tog sistema nisam znao da se to ukljucuje izkljucuje jer meni je na snimku delovalo da su auspusi podignuti malo vise da nisu dole u nogi i to je to to je ono sto sam ja video pomogni mi da shvatim hvala ti.
Pozdrav svima!

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: Gliseras
« Odgovor #76 poslato: 14, 03, 2012, 19:20:49 posle podne »
eeee tog crvenog mislim da je neka Baia na crnogorskim tablama je krkljala ko tuberan a tipovi su je opravljali celo leto :)
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: Gliseras
« Odgovor #77 poslato: 14, 03, 2012, 21:47:11 posle podne »
Pa sad prijem u F odelenje bas i ne ide tako glatko ... Normalan clan sajta mozes budes kad oces a za  ffff , moj braco ima da se pise i kopa i svadja i offuje i barem dva -tri puta da budes na ivici banovanja.
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Gliseras
« Odgovor #78 poslato: 15, 03, 2012, 12:54:45 posle podne »
Pa sad prijem u F odelenje bas i ne ide tako glatko ... Normalan clan sajta mozes budes kad oces a za  ffff , moj braco ima da se pise i kopa i svadja i offuje i barem dva -tri puta da budes na ivici banovanja.

standard !

poslusaj espressa i duleta ... zaboravi na to premestanje.. a auspuhe ostavi gde su , neko je skolu zavrsio da bi znao kako i gde da ih stavi ... ujedno sto su nize to manje "smrde" ...

zamisli auspuh ti visoko, onako seretski na leru ides uz obalu, makina se cuje toliko da u casama na splavovima pravi koncentricne talase  i krene krmeni vetar , pa ima te podavi samo tako ...

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Gliseras
« Odgovor #79 poslato: 15, 03, 2012, 21:46:30 posle podne »
ucim ljudi ucim i polako mi dolazi u glavu da ste upravu valjda ce to da me prodje ali gnjavicu vas za jos puno saveta.poljo neka hvala za f odeljenje ne volim da se svadjam,sto bi rekli nasi ljudi, bre volim da budem veseo a veselo zelim i vama. hi
Pozdrav svima!

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Gliseras
« Odgovor #80 poslato: 08, 04, 2012, 15:49:01 posle podne »
mozete li da mi preporucite majstora za tendu,tako da mi napravi i ceradu i makazice, dobrog majstora sa normalnim cenama
Pozdrav svima!

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Gliseras
« Odgovor #81 poslato: 08, 04, 2012, 18:22:04 posle podne »
mozete li da mi preporucite majstora za tendu,tako da mi napravi i ceradu i makazice, dobrog majstora sa normalnim cenama


Nas clan Humer!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Gliseras
« Odgovor #82 poslato: 08, 04, 2012, 21:39:46 posle podne »
mozete li da mi preporucite majstora za tendu,tako da mi napravi i ceradu i makazice, dobrog majstora sa normalnim cenama


Nas clan Humer!!
  I broj telefona.. 064 1470447 Sasa

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Gliseras
« Odgovor #83 poslato: 09, 04, 2012, 10:01:38 pre podne »
hvala vam
Pozdrav svima!

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: gliseraš
« Odgovor #84 poslato: 10, 09, 2012, 18:57:04 posle podne »
Arso ja moram ovako. Poceo sam radove Sale je napravio ram za tendu i izmerio tendu kaze 24 mkv njegov drugar treba da napravi pozadi platformu gde ce da stoji rezervni motor od 40 konja i stepenice pozadi za penjanje .Postojeca platforma ne moze da zavrsi taj posao..drugari treba mi nacrt za prikolicu duzine 10m za brodic da je napravim,jer onaj led od prosle godine naterao mi strah u kosti.hvala vam drugari.
« Poslednja izmena: 10, 09, 2012, 22:24:41 posle podne IKA »
Pozdrav svima!

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Gliseras
« Odgovor #85 poslato: 11, 09, 2012, 08:44:31 pre podne »
 clap  clap  clap
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
Odg: gliseraš
« Odgovor #86 poslato: 11, 09, 2012, 09:00:08 pre podne »
Arso ja moram ovako. Poceo sam radove Sale je napravio ram za tendu i izmerio tendu kaze 24 mkv njegov drugar treba da napravi pozadi platformu gde ce da stoji rezervni motor od 40 konja i stepenice pozadi za penjanje .Postojeca platforma ne moze da zavrsi taj posao..drugari treba mi nacrt za prikolicu duzine 10m za brodic da je napravim,jer onaj led od prosle godine naterao mi strah u kosti.hvala vam drugari.

Moram da vas pitam, zasto rezervni motor od 40ks?
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: gliseraš
« Odgovor #87 poslato: 11, 09, 2012, 11:55:22 pre podne »
... njegov drugar treba da napravi pozadi platformu gde ce da stoji rezervni motor od 40 konja i stepenice pozadi za penjanje .Postojeca platforma ne moze da zavrsi taj posao...

Moram da vas pitam, zasto rezervni motor od 40ks?

Ako se čamac registruje sa motorom ispod 10 KS mnogo se uštedi na porezu, a onda motor od 40 KS dobro dodje za "ne daj Bože", a može više puta da se upali radi "probne" vožnje i kad nije nužda.

Kad se ima i kad se može - zašto da ne?

Van mreže moma-stosic222

  • Opaki rečni podnevni dremljivac
  • ***
  • Poruke: 138
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Gliseras
« Odgovor #88 poslato: 11, 09, 2012, 12:16:35 posle podne »
*

Gos-in Slovenac, vama i ostalim zainteresovanim Forumasima informacija : Najbolji majstor za tende sa korektnim cenovnikom je : Kozomara Marinko 064*120*20*73. Kuca i radionica su mu sa desne strane pre semafora gde se skrece u Kaludjericu ( iz Beograda ). Meni je na Sevi-2 uradio tendu bez ijedne greske. Doduse i od kvalitetnog materijala ( 680-gramske - kamionske ).

Pozdrav  114
I bilo je i trajalo je. I svi bi da se ponovi, a ono traje i bez da se desi ... !

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Gliseras
« Odgovor #89 poslato: 13, 09, 2012, 17:23:37 posle podne »
 k5Hvala Arso.Vidite ovako sam razmisljao dragi moji,ja bih stavio rezervni motor i na taj motor registrovao camac (molim vas nemojte da me proglasite cudnim) a  vozio bih sa njegovim orginal motorom.Tu su espresso i LSI potpuno u pravu,  kada kazu zasto toliko veliki motor ,stavise sa manjim motorom ne treba da diram zadnju platformu samo se navari nosac motora i gotovo.Hvala vam. Puno  sam zadovoljan sa ovim savetom.Obecao sam stanka i pice,sada dodajem i skembici(tripice) ako se slazete.Prikolicu bih napravio koliko da izvucem camac iz vode i tu u blizini parkiram, jer odkada sam video onaj led,pa nisam spreman za rizik.Gos-in Momo hvala za adresu ali vec imam dogovor sa majstor Sasom iz NS,ali, uvek ima ali.Tek sam poceo da gnjavim hvala vam za sada i to puno.
Pozdrav svima!