Autor Tema: Glas RAZUMA  (Pročitano 12951 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Glas RAZUMA
« poslato: 18, 02, 2012, 19:44:13 posle podne »
Muka mi je nekih pisanija...
Evo par novih pravila...

1 Ko ijedan nauticki sajt nazove "neki tamo sajt" ili "na jednom sajtu" ili "na mestu na internetu" ima da dobije ban

Sajtovi imaju svoja imena a Moja Ladja nikad nije niti ce biti elitisticko mesto gde morate da gutate knedle i pazite sta pricate da ne biste uvredili vlasnika sajta , ili da vam ne bi bilo zamereno od grupe admina.

2 Ko ikada okaci sliku i ne zeli da podeli tu sliku sa svim dobronamernim, neka je odmah obrise...

Sta znaci to "okacio sam sliku za mene i drugare", ili "samo za clanove"? Zar cemo na vodi da se delimo na "drugare" i na one sa Moje Ladje ? Manite me "ekipa" i slicnih stvari , ja sam sa vode i svakom se javljam ...

3 Ko ikada pozeli da brise svoje poruke neka zna da ce sve ucesnike u raspravi napraviti budalama, i da ce pljunuti na sve jer ce posle brisanja njegovih poruka tudji odgovori izgledati kao "prica idiota sa samim sobom"
..


4 Posto smo se u nekoj temi dogovorili da su slike i tekstovi vlasnistvo sajta, da kazem da su svi sadrzaji javni i da je apsolutno dozovljeno koristiti iste u svrhe promocije nautike, druzenja , ekologije, pomoci ... Znaci kacite ih gde god hocete bez ikakvog ziga, pecata ili odobrenja administratora ... Zloupotreba svakom na obraz, dusu ...

Bruka i sramota, da se na tudjoj nesreci gradi rejting sajta... To nije odnos covek-camac-reka za koje se svi zalazemo pa bili clanovi ijednog foruma ili samo plovili rekama....


5 Ko zeli da da "doprinos razvoju sajta" neka radi to na nekom drugom sajtu, ovde mozete doprineti razvoju NAUTIKE, druzenja, pomoci na vodi i van , ljudskim odnosima kao  i negovanju camdzijskog nacina zivota.


Zasto sve ovo pisem , e pa zbog ovog :

http://www.plovidba.info/forum/portal-nauticki-info/www-nauticki-info-u-novom-izdanju/45/


Sramota...

« Poslednja izmena: 27, 02, 2012, 11:28:39 pre podne zorter »