NAUTIÄŒKI E-SHOP > E-shop Moja Ladja

Prenosna LED lampa - punjiva - 12v i 220v

<< < (2/2)

ronac:

--- Citat: captjerry  14, 02, 2012, 21:43:52 posle podne ---http://www.ledlenser.com/ENG/startseite_1024.php

ovo je najolja led lampa koju sam ikad video...bolja od svih halogenih takodje...slucajno am naleteo na nju , onako skepticno testirao i zgranuo se koliko svetla daje kroz socibo koje inace nosi oznaku laser class 1, tako da ako pogledas slucajno u nju, kao sto sam ja, jedno polasata vidis tackice gde god da pogleas...

ovde je nesto oko 50 evra, imaraznih varijanti...takodje skijasi nose varijantu koja se stavi na glavu i osvetljava kao far nekih boljih kola :)

--- Kraj citata ---
Daj poblize,gde kod nas moze da se kupi. 114

captjerry:
ne verujem da kod nas ima negde, mada moguce snajper ili tako nesto...u norveskoj je 70 evra p14 model, upravo se igram s njom i jos ne mogu da verujem koliko jaka moze da bude led lampa...ja sebi kupujem manju, samo da je testiram...ona je oko 50...inace imaju jako alu kuciste, mmislim da vredi te pare...jedino moram da proverim koliko drzi bat...imamo jednu hilti led, punjivu koja nije na ovu foru sa fokusom vec je vise radno svetlo, ima u sebi vise mikro led sijalica ali kad je upalis u prostoriji kao da je dan...jedina mana, traje 3 do 4 h bat...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju