Autor Tema: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20  (Pročitano 34315 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20
« Odgovor #135 poslato: 27, 07, 2017, 22:20:30 posle podne »
Auuu Mesechar, pročitao sam uvu tvoju temu u dahu. Mnogo mi se dopada Norman 20, prelep čamac, a kako si ga ti još doterao svaka čast. Ja sam dosta radio oko Istranke ali malo sam dete za ono što si ti uradio na Normanu, E posle moje Istranke, ako jednom budem hteo da je menjam, razmišljaću o ovakvom čamcu. Otprilike je to ono što bi zadovoljilo moje apetite.

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20
« Odgovor #136 poslato: 28, 07, 2017, 09:18:20 pre podne »
Veruj mi da bi bas zadovoljio apetite sa ovakvim camcen englezi su to napravili za reku blago v korito kobilica celom duzinom . Prostora dovoljno plus vc sa rucnom pumpom kuhinja ozbiljno upotrebljiva i sve to ide sa 10konja .
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20
« Odgovor #137 poslato: 28, 07, 2017, 09:37:12 pre podne »
Sad neku godinu da izgustiram Istranku. Dosta sam radio oko nje. Žao mi da je sada odmah otudjim, u medjuvremenu možda se pojavi neki Norman povoljno, pa ću praviti neku kombinaciju, zamena uz doplatu ili slično. Baš mi se dopao čamac a što kažeš da ga i 10 ks gura dobro, to meni treba, za dve godine odlazim u penziju, pa da onda penzionesrski uživam  6589 6589

Van mreže mesechar

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1206
  • Pol: Muškarac
  • sledece godine u ovo doba bicemo milioneri
  • Marina: Savska Oaza
Odg: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20
« Odgovor #138 poslato: 28, 07, 2017, 10:45:26 pre podne »
Sad neku godinu da izgustiram Istranku. Dosta sam radio oko nje. Žao mi da je sada odmah otudjim, u medjuvremenu možda se pojavi neki Norman povoljno, pa ću praviti neku kombinaciju, zamena uz doplatu ili slično. Baš mi se dopao čamac a što kažeš da ga i 10 ks gura dobro, to meni treba, za dve godine odlazim u penziju, pa da onda penzionesrski uživam  6589 6589





Svojevremno se prodavao jedan norman u zemunu malko zapustrn ali bas lep komad za projekat na duge staze neznam dal je promenio vlasnika
nikad kravata nikad stalni posao

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: NovA TuRA ,NovA Avantura prepravka NOrmana 20
« Odgovor #139 poslato: 28, 07, 2017, 18:11:55 posle podne »
Ja sam sad u Radeckom, možda ga i vidim negde, mada, neka ga sad, bolje da ne gledam, baciće me u troškove jh, kad bih sada ženi pomenuo da opet menjam čamac bilo bi tamburanje  jh , Dve godine, ništa ne pipam. E kad bude penzija možda menjam.

Sad gledao malo strane oglase imao jedan solidan 2850 e , izgleda da je prodat. Znači treba skupit novac i čekati priliku  jh
« Poslednja izmena: 28, 07, 2017, 19:39:52 posle podne da se čovek pita »