Autor Tema: Majstor za motore Tomos i Tohatsu  (Pročitano 8567 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« poslato: 14, 01, 2009, 17:31:04 posle podne »
Odlican majstor za motore Tomos i ovlasceni serviser za motore Tohatsu je Simo Vulic iz Zemuna, 063/221435. Vrlo je pedantan, postuje rokove, detaljan je pregleda ceo motor bez obzira koji je kvar u pitanju, e sada jedino malo "brije po usima" sa cenom, ali kada je kvalitetno odradjeno onda mi nije ni zao da platim. U svakom slucaju sve moze da se dogovori.
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže drpop

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • PA-058A, PA-650D & PA-129E
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #1 poslato: 25, 01, 2010, 11:58:35 pre podne »
Simo Vulic je za izbegavanje u sirokom luku. Covek je nadobudan kako sve moze da popravi i potencira kako radi defektazu pred strankom da ne bi bilo iznenadjenja. Nakon sto mi je ispostavio paprenu specifikaciju na 330 eur za Tomos 18 pristao sam, racunam bice mi motor "kao nov" pa da ne zalim pare. Nakon 2 meseca (uprkos prici da ce da zavrsi motor cim mu covek uradi obradu radilice) javlja mi kako motor ne moze da proradi kako treba i da radi isto kao i ranije. Takodje navodi da ga je i sklapao i rasklapao dva puta i opet ne zna sta mu je. Na kraju naravno, odgovor: "Ovo nisam jos doziveo...". TOLIKO O STRUCNOSTI.
Da navedem jos da mi je i za to njegovo rasklapanje i sklapanje bez rezultata trazio i pare iako me je vec stavio u neprovatan trosak time sto mi je uzeo 120EUR za obradu radilice koja je nakon njegove intervencije opet bila za balansiranje. TOLIKO O MORALNOSTI.

Za sve koji odu kod Sime mogu samo reci: SRECNO!

 

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #2 poslato: 25, 01, 2010, 13:03:58 posle podne »
Ljudi ,a sto im dajete pare za nesto sto nisu uradili.Ako vas ucenjuju da vam nece vratiti motor ako im ne platite ZA NISTA imate lepo telefon trzisne inspekcije pa da vidite sta ce biti !!!

Van mreže Sinke

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #3 poslato: 25, 01, 2010, 17:57:11 posle podne »
  DERAC! Dobar da nasteluje karburator na cetvorki i nista vise od toga.Mene je pre nekoliko godina odrao,rasturio mi motor do najsitnijih detalja i vratio mi ga u rasklopljenog u kartonskoj kutiji,a sve to mi naplatio 50 evra.Kada sam mu nabavio deo za koji je tvrdio da je problem nije hteo da mi spakuje motor,jer navodno po njemu to nemoze da se uradi.Otisao sam kod drugog majstora na marinu Karaburama platio da mi sastavi motor,covek pristao za 30 evra da mi sklopi motor.Naravno motor dan danas radi kao sat!Sima Vulic je tvrdio da je nemoguce da to radi,itd.. preterano se proserava i misli da je popio svu pamet sveta,a u stvari je obican priuceni majstrcic.
 Nisam jedini koji ima lose iskustvo sa njim,znam pojedince kojima je malo falilo da ga prebiju,zbog njegove drskosti i licimerja,a meni ni dan danas nije jasno kako sam pristao da mu dam novac.Ponovicu i na kraju DERAC!
 
 

Van mreže Evil_Zo

  • Dugouhi obalski proždrljivac ( ćevapožder )
  • **
  • Poruke: 54
  • Pol: Muškarac
    • Na dva tocka
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #4 poslato: 25, 01, 2010, 18:03:41 posle podne »
Momci, meni su ovlasceni serviseri za Tohatsu samo Simo i Lia Trade, sta da radim, kod koga da idem? Tek sam kupio motor pa treba da mi se uradi nulti servis prije pustanja motora u rad, a naravno zanimam me i za ovo kasnije sto slijedi kod koga da nosim. Moram kod jednog od njih zbog garancije. Ima li neko iskustva sa Lia Trade-om ili ipak Sima?
Zivi svaki dan ka' da ces sjutra umrijeti, cuvaj se sramote ka' da ces trista godina zivjeti.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #5 poslato: 25, 01, 2010, 18:08:37 posle podne »
koliko se ja razumem u medicinu postalo je mnogo opasno kupiti nov motor :)

Van mreže BOKAC

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 168
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #6 poslato: 25, 01, 2010, 18:10:05 posle podne »
Zavisi koji kupis. :)

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #7 poslato: 25, 01, 2010, 18:20:06 posle podne »
Momci, meni su ovlasceni serviseri za Tohatsu samo Simo i Lia Trade, sta da radim, kod koga da idem? Tek sam kupio motor pa treba da mi se uradi nulti servis prije pustanja motora u rad, a naravno zanimam me i za ovo kasnije sto slijedi kod koga da nosim. Moram kod jednog od njih zbog garancije. Ima li neko iskustva sa Lia Trade-om ili ipak Sima?
  Dok ti je motor u garanciji nosu u Lia Trade a za kasnije ako ti je Futog daleko ima korektan majstor u Zemunu a nije Robert a ni Sima!! :)
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže Gandalf

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #8 poslato: 25, 01, 2010, 22:35:43 posle podne »
Momci, meni su ovlasceni serviseri za Tohatsu samo Simo i Lia Trade, sta da radim, kod koga da idem? Tek sam kupio motor pa treba da mi se uradi nulti servis prije pustanja motora u rad, a naravno zanimam me i za ovo kasnije sto slijedi kod koga da nosim. Moram kod jednog od njih zbog garancije. Ima li neko iskustva sa Lia Trade-om ili ipak Sima?
Ako ti Sabac nije daleko Sava Trifunovic olasceni serviser sa Tohatsu. Zorter i Giga verovatno znaju o kome pricam a verujem i preporucuju.Popravljaju sve a cini mi se i delove da mogu da poruce sa strane za sve ostale marke. Nije sto mi je u komsiluku al mi se cini da u kombinaciji sa calom Perom mogu od govana pitu da naprave. Takvo je bar moje i mojih drugara iskustvo. Ako treba nabavicu br. telefona
Kažiprst! Najstariji merni instrument.Meri brzinu,temperaturu, vlažnost, dubinu, širinu,visinu,
zapreminu, struju, napon, otpor, tvrdoću, gustinu, viskoznost, pH vrednost...

Van mreže drpop

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • PA-058A, PA-650D & PA-129E
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #9 poslato: 26, 01, 2010, 10:48:52 pre podne »
  DERAC! Dobar da nasteluje karburator na cetvorki i nista vise od toga.Mene je pre nekoliko godina odrao,rasturio mi motor do najsitnijih detalja i vratio mi ga u rasklopljenog u kartonskoj kutiji,a sve to mi naplatio 50 evra.Kada sam mu nabavio deo za koji je tvrdio da je problem nije hteo da mi spakuje motor,jer navodno po njemu to nemoze da se uradi.Otisao sam kod drugog majstora na marinu Karaburama platio da mi sastavi motor,covek pristao za 30 evra da mi sklopi motor.Naravno motor dan danas radi kao sat!Sima Vulic je tvrdio da je nemoguce da to radi,itd.. preterano se proserava i misli da je popio svu pamet sveta,a u stvari je obican priuceni majstrcic.
 Nisam jedini koji ima lose iskustvo sa njim,znam pojedince kojima je malo falilo da ga prebiju,zbog njegove drskosti i licimerja,a meni ni dan danas nije jasno kako sam pristao da mu dam novac.Ponovicu i na kraju DERAC!

Dobro je da sam potegao temu Sime, posto vidim i od drugih da mu je praksa da vraca motore rasklopljene u kutijama (u mom slucaju je bio dzak).



Van mreže drpop

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 23
  • PA-058A, PA-650D & PA-129E
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #10 poslato: 10, 05, 2010, 00:54:38 pre podne »
Simo Vulic je za izbegavanje u sirokom luku. Covek je nadobudan kako sve moze da popravi i potencira kako radi defektazu pred strankom da ne bi bilo iznenadjenja. Nakon sto mi je ispostavio paprenu specifikaciju na 330 eur za Tomos 18 pristao sam, racunam bice mi motor "kao nov" pa da ne zalim pare. Nakon 2 meseca (uprkos prici da ce da zavrsi motor cim mu covek uradi obradu radilice) javlja mi kako motor ne moze da proradi kako treba i da radi isto kao i ranije. Takodje navodi da ga je i sklapao i rasklapao dva puta i opet ne zna sta mu je. Na kraju naravno, odgovor: "Ovo nisam jos doziveo...". TOLIKO O STRUCNOSTI.
Da navedem jos da mi je i za to njegovo rasklapanje i sklapanje bez rezultata trazio i pare iako me je vec stavio u neprovatan trosak time sto mi je uzeo 120EUR za obradu radilice koja je nakon njegove intervencije opet bila za balansiranje. TOLIKO O MORALNOSTI.

Za sve koji odu kod Sime mogu samo reci: SRECNO!

 
INFO za sve forumase, vezano za moj citat iznad:
Posto mi je Sima gore navedeni motor predao u dzaku, isto tako sam ga odneo kod drugog majstora i covek ga je sklopio sa postojecim delovima i radilicom i samo odklonio neke sitne greske u kablovima i masi i motor sad prede kao mace.

Simo...do skorog vidjenja!

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: Majstor za motore Tomos i Tohatsu
« Odgovor #11 poslato: 02, 08, 2010, 15:21:42 posle podne »
drpop, ako mozes da preporucis, daj telefon tog majstora...:)