Autor Tema: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!  (Pročitano 22568 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
!!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« poslato: 22, 05, 2009, 21:52:29 posle podne »
posto je 24. otkazan , postavlja se pitanje da li ce biti sledeceg skupa...

da bi se organizovao sledeci skup potrebna je organizacija...

neka u ovoj temi pisu SAMO ONI koji zele da budu u organizaciji....

Moje vidjenje

1 GG mora predati papire (PONEDELJAK)
2 Moramo prijaviti skup (PONEDELJAK)
3 Moramo odrediti DATUM (najkasnije NEDELJA)
4 Moramo uraditi NOV plakat , jer moramo da promenimo izgled (ako vide i treci plakat sa promenjenim datumom pisi propalo) (NAJKASNIJE NEDELJA)
5 Moramo podeliti zaduzenja ljudima (NAJKASNIJE NEDELJA)

ako ima ko sta da doda neka doda ..

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: 22, 05, 2009, 21:56:07 posle podne »
plakat cu zavrsiti veceras ostavicu mesto za datum ...

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: 22, 05, 2009, 22:09:00 posle podne »
Prijavljujem se da pomognem.

Mogu odraditi sve kao i do sada- lepiti plakate, obavestiti ljude iz mog kraja itd.
Mogu obavestiti i novinare, ali ja sam ih i sad obavestio i potpisao se ispod - i ispao neozbiljan!
Ja mogu takođe otići u policiju prijaviti skup, nije mi teško, nije mi daleko. Doći ću iz Banovaca da obavim tu formalnost, ako niko drugi ne stiže!
Mogu prijaviti i GG, ako je problem, ali u Staroj Pazovi  :taunt:

Neću biti redar kao prošli put, jednostavno mi se ne da. Hoću da se opustim i uživam u sledećem protestu.
Toliko!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: 22, 05, 2009, 22:23:03 posle podne »
@Kapetan
Papiri za GG su 95% zavrseni. Fale dedini, marketovi i dzerijevi podaci, dedu cu zvati sutra. Kad dobijem podatke iz ove tri LK  poslacu papire na pp da ih ispotpisujes. Posle toga papiri mogu da se predaju. To je trebalo da Deda uradi, ali ne znam kada se vraca. Ako ne dodje do nedelje onda bi Dzeri, Zorter ili Marke trebalo da predaju papire. Ako ne, ovlasticemo nekog ko u ponedeljak moze da ode do Nemanjine. Ja sam do kraja meseca u totalnom haosu.



"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: 23, 05, 2009, 00:13:45 pre podne »
postovani forumasi ovo nema nikakvog smisla.lepo smo se sve dogovorili.i sad otkazano.pa sto sam poslao mailove na adresu 10 novinarskih kuca+ko ce doci sledeci put?imali smo  lepo dovoljno vremena a sad opet ispocetka|i sledece nedelje opet isto.to nema nikakvog smisla.inace uzivam na reci i od virtuelne plovidbe nema nista,ocemo necemo to ne vodi nigde.

Van mreže giganova

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 647
  • Pol: Muškarac
  • podsetnik sta nam sledi od evrope
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #5 poslato: 23, 05, 2009, 01:01:40 pre podne »
Ma Dule nebi ni ja odustao od skupa da je sve islo po planu,ali nemogu ni preko leseva do cilja.Mislim da celoj prici fali malopoleta,mislim da nisu svi sigurni u svoja ubedjenja.Ja licno znam gde sam i da po cenu ne plovljenja necu platiti porez na luksuz,i ne zato sto nemam vec zato sto se to kosi sa mojim stavovima.

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #6 poslato: 23, 05, 2009, 01:12:33 pre podne »
Protest veliki ili mali, subota ili nedelja, Novi Sad, Sabac ili Bg, mislim da je svejedno,
i da se mora izlaziti, 3 camca ili 303, nema veze...

Previse se upetljalo politicarenja u celu pricu...

Ko god moze, kad god moze, to bi trebalo da je vodilja...

Just my five cents...
MPE

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #7 poslato: 23, 05, 2009, 01:14:10 pre podne »
A zasto je definitivno otkazano dovoljno je samo da se pomerimo 1km uzvodno ili nizvodno, to je manja bruka od otkazivanja? Drugo originalni dogovor je bio 31 pa je neko predlozio 24 i svi odmah hajde onda 24. E sad necemo 24 pa dobro necemo 24. Sta ustvari hocemo?
Hajde da ne organizujemo svake nedelje i meni je vec ovo smesno.
Ja sam podatke sam ponudio i poslao pre nego sto su mi i trazili da to uradim a inace ne znam tacno kakva je razlika jer GG je GG a protest je svih vlasnika camaca koji to zele a ne samo GG. Znaci samo clanovi se bune protiv nameta? Ko dodje ne moze da smeta jer ako se kruzi po reci to nije zabranjeno pogotovo ako se pomerimo 1km od regatasa koji ionako nisu zahvaceni porezom.
Vazno je da budemo dosledni iako nema sanse da promenimo te poreze jer smo brojcano minorni a ometamo samo galebove.
Protest je izkazivanje naseg stava a ne ultimatum ili revolucija.
Marke

Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #8 poslato: 23, 05, 2009, 15:48:02 posle podne »
zao mi je zbog otkazivanja. ja SAM CELE NEDELJE BIO U GUZVi, a sad sam stigao sa puta i pravo na camac. wi fi na marini radi. sto se tice plakata, napravicu novi. nije nikakav problem. ako jos nesto treba, raspolozen sam da se angazujem i pomognem. i za ovo nam treba kapetan, dakle jedan koji deli zadatke. bicu manje vise on line sledece nedelje. slobodno recite sta treba da se pomogne.
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #9 poslato: 23, 05, 2009, 16:14:15 posle podne »
Drugari, SVI koji su hteli da ucestvuju u organizaciji protesta pozvani su da dodju u vodenicu, cak je i mapa bila data. Doslo je svega 6 clanova IO i Kum, a podseticu vas da su svi koju su prisustvovali osnivackoj skupstini, clanovi izvrsnog odbora. Tada je bilo dogovoreno da se protest odrzi 31.05. E zasto ste vi mislili da Kapetan, Captjerry, SaleNB koji je na sastanak potegao iz Novih Banovaca, ja ili bilo ko drugi treba da ispunjava zelje svakog clana foruma, ne znam. Ako vam se nije svidela odluka da se protest odrzi 31.05. mogli ste i sami da ga prijavite. Ali ne, lakse je da Kapetan i Captjerry ponovo stave bulju na zar i odgovaraju za sigurnost (tu postoji i krivicna odgovornost), a da SaleNB ponovo dojuri iz N. Banovaca da bude redar, jer niko od nas nema nikakvih obaveza. Ili ni redar nije potreban jer Kap i Cap snose odgovornost za organizaciju skupa.

I jos nesto, ovde ne postoji nikakva uprava. To i jeste izvorna ideja sajta. Captjerry, zorter, deda i marke su predstavnici GG koja nije formirana i nemaju bas nikakve veze sa protestom 24.05. A ne verujem da su dokonasi i ne znaju kako da iskoriste dan, nego im bas dobro dodje da reaguju na svaki post i zelju koju neko tek tako utipka. Ponovo kazem, organizacija skupa pocela je u vodenici, SVI ste bili pozvani, dogovoren je datum 31.05. Zasto taj dogovor nije ispostovan od clanova koji nisu prisustvovali dogovoru nije problem ni moj, ni Kapetanov, ni Captjerry-jev, ni ostalih koji su prisustvovali sastanku u vodenici. Ako niste hteli da ispostujete nas dogovor, onda ste trebali vi da prijavite i organizujete sve sto zakon nalaze.

Na kraju krajeva Kapetan je otkazao skup, ali ga on nije ni zakazao, tako da svejedno mozete da ga bespravno organizujete kako ste hteli.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže colonelo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 319
  • BG-023 B
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #10 poslato: 23, 05, 2009, 18:24:27 posle podne »
Ej ljudi, ajde malo da "spustimo loptu", pa necemo valjda da budemo kao oni sa "onog foruma". Bice vremena za proteste, vazno je da smo jedinstveni, sve se moze dogovoriti. Samo opusteno.
Bolje je ziveti sam nego sa budalama

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #11 poslato: 23, 05, 2009, 19:39:00 posle podne »
Ljudi nema ljutnje ni za sta. Niko nikog nije uvredio ni sa zeljom da se protest odrzi, ni sa zeljom da se ponovi, ali sa zeljom da sve bude ok. Ja sam jos na bolovanju, pa imam malo vise vremena od drugih da budem online, inace kad pocnem da radim, bice druga prica. Barba ja nisam mogao iz Sapca doci u "Vodenicu" na sastanak u 20,00 jer mi treba nesto vise od sat vremena do Bgd i jos pola sata da vas nadjem, pa sastanak pa jos sat i po kuci, pa gorivo, putarina i da ne nabrajam vise. Dogovorili smo se da je ovo udruzenje skup prijatelja vode i nautike i da cemo se dogovarati preko net-a, a uzivo uglavnom vi iz Bgd-a. Nemojmo zbog gluposti izazivati svadju i bes jer nas to nigde ne vodi. Ovo je (bar dosad) izuzetno miran i fer forum, sto bih zeleo da i dalje ostane takav. Moramo shvatiti da je ovo o cemu raspravljmo uglavnom stvar dokolice i slobodnog vremena, pa tako i treba da postupamo. Svi imamo svoje radne obaveze, a ovo nam je samo popuna naseg slobodnog vremena. Tesko je uskladiti slobodna vremena u jednoj porodici sa cetiri clana a kamoli u ovoj nasoj "porodici" od 240 i vise clanova. Valjda cemo nesto uspeti da odradimo na zadovoljstvo svima.
Pozzzzzzz

Van mreže pavle

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #12 poslato: 23, 05, 2009, 20:44:38 posle podne »
Momci samo opusteno, 31.je sasvim ok.Ima vise vremena za bolju organizaciju.Pa i ako nesto i ne ide kako treba,sta da radimo,valjda je svima organizacija protesta prvi put uzivotu.To je jedno spontano okupljanje uz malo organizacije.Ja bih bas pohvalio ljude koji se trude oko svega.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #13 poslato: 23, 05, 2009, 21:21:12 posle podne »
@espresso aj please vidi ako moze da bude gotovo u ponedeljak da ja onda ne pravim, uzmi dve napomene jako bitne, design promeni toliko da se ne povezuje sa predhodnim jer je jedan deo plakata sa 24. mozda ostao zaljepljen znaci isto-drugacije sistem ... neke izmene koje ce biti vidjive

@all nema vise kafanisanja, najvise smo pricali ko kako odrzava camac a zvanicni deo sastanka je trajao 20 minuta... znaci ako hocemo sastanak onda imamo www.mojaladja.com/skupstina pa mozemo sve tu , a i sa druge strane stvarno nije fer prema ljudima koji nisu iz beograda... kad ce naprimer vlasinko da dodje na sastanak ?

da bi organizacija bila bolja a i da bismo prilagodili mogucnosti obavestavanje novinara slanje emialova i slicno rade ljudi van beograda, ljudi iz beograda ce biti redari, prijaviti skup, prijaviti GG i slicno..

namerno sam napisao na pocetku ove teme da se jave ljudi koji hoce da pomognu , do sutra  uvece cu dati predlog ko sta treba da odradi , ko je sta obecao do sada i sl ... to nista nije obavezujuce ... ali ako je neko dao rec...

Van mreže pavle

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #14 poslato: 23, 05, 2009, 21:29:33 posle podne »
 Ja sam vec ranije ponudio camac za redara+da obavestim ljude u marini Makis.Inace sam i za druge stvari na raspolaganju.31.sam na svadbi,al pregovaram sa zenom da odemo tek uvece.