Autor Tema: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!  (Pročitano 22585 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #75 poslato: 31, 05, 2009, 22:39:19 posle podne »
Meni se cini da je glavni problem sto se ishitreno pomerio protest za proslu nedelju pa onda jos izhitrenije pomerio za ovu. Znam za sest camaca (dva sam ja obavestio) izasli prosle nedelje, izpusili i naravno sada nisu dosli a i ostali nas vise ne shvataju ozbiljno.
 Nije neki protest ako se usidrimo na ivici marine pa izgleda da smo na vezu.
 Takodje niko od nas nije organizator pa niko i ne radi nista.
 Ja lepim plakate jer ne znam sta bih drugo.
 Ima i boljih nacina da se najavimo - pronadjemo u svim marinama nekoga da marine naprave svoje grupe za protest i jave nam koliko su camaca organizovali i neka potpisu peticiju za ukidanje poreza.  Kad skupimo liste organizujemo strajk i spojimo sve liste pa predamo vlastima a propratimo tako sto stavimo par camaca na prikolice i provozamo ih kroz grad sa natpisima luksuzne jahte srbije a ostali neka budu na reci.  
Marke

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #76 poslato: 31, 05, 2009, 22:45:21 posle podne »
Ok...ja se slazem...ja sam mislio da je ova uprava pro forme sto se i dokazalo prosli put kad smo se dogovorili  na sastanku (svako je bio pozvan sa samo par ljudi doslo) da datum bude 31. pa su se ljudi jednostavno organizovali sami za 24, bez obzira na dogovor...skapirao sam da svi ovde funcionisemo kao drustvo, komuna i da nema isticanja vec ce svako da da svoj doprinos...zato i prihvatih to...nisam ja ovde da vladam i ako neko zeli da vlada, ja necu da ucestvujem u tome...kapetan je do sad ulozio mnogo energije i vukao sve za rukav, zato je i funkcionisalo...sad kad covek ima svoje obaveze, ovde rasulo...zar je bilo tesko svakom da sipa par litara goriva, ispise nesto na papiru i samo se pojavi?!...za to treba lider?!...ili kapetan da svakog cima kako bi se pojavio?!...odustali smo od protestne voznje da bi  ljudi imali minimalne troskove ono jos gore...neko spomenu na tom sastanku, kako cemo da animiramo ljude...svi znaju zbog cega su dosli, zar treba da smisljamo i cime da se zanimaju...podelimo karte i kockice za jamb....

moj predlog je da glasamo da li uopste vise praviti proteste ili ne...ima mnogo teoreticara i treba svakog ko kaze da je za drzati za rec...pa ako se ne pojavi, valjda ce sram i moral uciniti svoje...
ovo sto marke kaze ima smisla i ja sam za...
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #77 poslato: 31, 05, 2009, 22:46:34 posle podne »
Meni se cini da je glavni problem sto se ishitreno pomerio protest za proslu nedelju pa onda jos izhitrenije pomerio za ovu. Znam za sest camaca (dva sam ja obavestio) izpusili i naravno sada nisu dosli a ostali nas ne shvataju ozbiljno.
 Nije neki protest ako se usidrimo na ivici marine pa izgleda da smo na vezu.
 Takodje niko od nas nije organizator pa niko i ne radi nista.
 Ja lepim plakate jer ne znam sta bih drugo.
 Ima i boljih nacina da se najavimo - pronadjemo u svim marinama nekoga da marine naprave svoje grupe za protest i jave nam koliko su camaca organizovali i neka potpisu peticiju za ukidanje poreza.  Kad skupimo liste organizujemo strajk i spojimo sve liste pa predamo vlastima a propratimo tako sto stavimo par camaca na prikolice i provozamo ih kroz grad sa natpisima luksuzne jahte srbije a ostali neka budu na reci. 
   Cinimi se da je to pravi put!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #78 poslato: 31, 05, 2009, 22:48:35 posle podne »
dogovor je bio lepo 31....sad to i nije bitno, sad razmisljati sta dalje...
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #79 poslato: 31, 05, 2009, 22:52:42 posle podne »
Nije bitno da ljudi dodju iz daleka kolima da bi bili sa nama jer ih samo mi primetimo (hvala im i bez ljutnje ali niko ne gleda broj ljudi na camcu nego broj camaca) treba vise camaca a kad se usidrimo ljudi caskaju kao na forumu i sramota ih je da trube valjda su previse fini a natpise niko nije napravio (samo jedan okrenut ka vodi) tako da bas niko nije shvatio da strajkujemo...

Treba da se organizujemo prvo mi pa tek onda da prijavljujemo protest, da polepimo plakate nedelju dana ranije a ne u subotu za nedelju.

Hajde da napravimo takmicenje u kotlicu na obali pozovemo beogradjane da probaju luksuzni obrok pripremljen na luksuzan nacin pa ko zeli da proba neka potpise peticiju, moze i neka gitara ili slicno.  
Marke

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #80 poslato: 31, 05, 2009, 22:54:09 posle podne »
ma nije ni bilo smisla sa par camaca...samo bi se izblamirali ....
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #81 poslato: 31, 05, 2009, 22:58:41 posle podne »
ma nije ni bilo smisla sa par camaca...samo bi se izblamirali ....
   Bilo bi:Napile se budale!!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #82 poslato: 31, 05, 2009, 23:01:18 posle podne »
  Bilo bi:Napile se budale!!!


bas tako...ma, ako bude sledeceg protesta mora sve drugacije...i svi da se ukljuce, inace ja necu sigurno u tome da ucestvujem...rado cu nekog drugog uputiti gde  i kako da prijavi skup...
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže Bane

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 422
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #83 poslato: 31, 05, 2009, 23:03:10 posle podne »
ne vidim u cemu je problem ako sam bio jedanput pa ispusio, ici cu i drugi i treci put i osmi ako treba. malo li sam puta u zivotu. vazan je cilj.
danas nisam mogao da idem na protest, ali je moj camac isao.
Mnogo nas ima a u stvari malo, nema opravdanja ni vreme ni bio sam prosli put!!!
Ja se nisam poveo logikom, boli me uvo ja ne podlezem porezu pa me boli....., ne uvek cu ici pre svega zbog mojih ubedjenja i pogleda na zivot, a i zbog ljudi koje sam upoznao preko foruma a koje direktno pogadja ovaj porez.
Treba napraviti peticiju i poceti potpisivanje pa da vidimo koliko nas ima. Ovo danas po prici mi deluje kao neki river show, a ne organizovani protest.
Sramota me je iako nisam bio.
Duško Radović: Pametni i skromni ljudi neće ono što ne mogu. Zato se drugima čini da oni mogu sve što hoće.

Van mreže pavle

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #84 poslato: 31, 05, 2009, 23:36:41 posle podne »
Mozda bi bilo dobro da na forumu svako izjavi (nakon konsultacija) koliko camaca moze da mobilise,iz koje marine sl.Tako da imamo orijentaciju pre skupa kako stojimo.Na primer smnom iz Makisa 5 camaca.Bezvezno je sto ja putujuci na protest sretnem gomilu camaca koji opusteno idu u suprotnom smeru.Prilicno sam siguran da su mnogi neinformisani.Sajt na vodi uopste nije reagovao na ideju o protestu.

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #85 poslato: 31, 05, 2009, 23:39:44 posle podne »
Sajt na vodi uopste nije reagovao na ideju o protestu.

ni za prvi ni za ovaj sad...

..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže Bane

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 422
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #86 poslato: 31, 05, 2009, 23:42:37 posle podne »
Sajt na vodi uopste nije reagovao na ideju o protestu.

ni za prvi ni za ovaj sad...



zasto bi reagovao kad ni mi ne reagujemo?
Duško Radović: Pametni i skromni ljudi neće ono što ne mogu. Zato se drugima čini da oni mogu sve što hoće.

Van mreže pavle

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #87 poslato: 31, 05, 2009, 23:53:01 posle podne »
Evo ovako kako god bilo,na sledeci skup ja dolazim sa 5 camaca.Obecavam.Porezi me i ne pogadjau previse,placam ja jos mnoge.Ali me ova nepromisljena akcija uterivanja para bas naljutila.Valjda umesto akcije Beograd na reke.

Van mreže Bane

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 422
  • Pol: Muškarac
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #88 poslato: 31, 05, 2009, 23:55:30 posle podne »
ja mogu da garantujem samo za sebe, znaci 1, mislim da je od mene dovoljno!!
Duško Radović: Pametni i skromni ljudi neće ono što ne mogu. Zato se drugima čini da oni mogu sve što hoće.

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: !!!!!!!!!!!! VELIKI PROTEST !!!!!!!!!
« Odgovor #89 poslato: 01, 06, 2009, 00:56:01 pre podne »
Sajt Na Vodi prošli put nije reagovao, pišu o kojekavim glupostima a ni reči o protestu, ovog puta me nebi iznenadilo kada bi bilo nešto objavljeno sa komentarom fijasko na vodi ili propali protest i sl. Ja bi samo da skrenem pažnju da ni na ovom sajtu na naslovnoj strani nije moglo da se ništa pročita o ovom našem protestu i to bi moralo da se izmeni. Što se tiče dolaska sledeći put iako me finasijski ovaj porez ne kači, kao i prošli put siguran sam za svaki sledeći, što Bane reče  ja za sebe garantujem :drinks: