The world of sailing - Svet jedrenja > Klubovi

Akademski jedrilicarski klub Beograd - AJK

(1/3) > >>

espresso:
Za svu decu (veliku i malu) odlicna prilika da se upoznaju sa jedrenjem kao sportom i nauce osnove na regatnim jedrilicama i olimpijskim klasama. Skola jedrenja, kao i individualni casovi, pocinje krajem zime. Koga zanima vise, neka se javi na PP.

Kapetan:
ne mora na PP :) sloboddno nismo komercijalni forum ne smeta nam reklama:)
koje je najmladje doba kada moze da se pocne ? sin sada puni 4 godine voli vodu i brodove .. mislim da mu je rano ali aj reci kada nije :)

espresso:
Moja starija cerka (12 godina) pocela je sa nepunih 7 u klasi OPTIMIST. Mladju (6,5 godina) spremamo za ovo prolece.

captjerry:
Da,da i moja Anja ce tu kad malo poraste....ima li sta lepse....

espresso:
AJK-Beograd ima dugu tradiciju školskog jedrenja i danas jednu od najboljih škola za pionire od 7 do 11 godina u klasi OPTIMIST.
Ajkovi optimisti već godinama čine okosnicu reprezentacije i osvajači su značajnih trofeja.

U novije vrema kroz ovu školu jedrenja prošli su: Miroslav Petković, Vladimir Damjanović, Ilija Batas Bjelić, Milica Dukić, Armen Đorđević, Ivan Knežević, koji su još uvek aktivni jedriličari i prvaci u svojim klasama.

Škola jedrenja za decu radi konstantno tokom cele godine, a u ove godine pocinje sa radom za nove polaznike 21/05/2011.
Prijave se vrše svake subote ili nedelje u 11 sati kod trenera na klubu.
Dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 063/304-577, Miroslav Petkovic.

Termini treninga škole jedrenja  su subotom i nedeljom od 11-13 sati a jedrenje se trenira u zalivu (Bezanijski zimovnik) ispred kluba na donjem špicu male Ciganlije na novobeogradskoj obali Save.

Školu vode:

- jedriličarski trener Ilija Bjelić i
- kondicioni trener Ivan Knežević

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju