Autor Tema: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.  (Pročitano 20258 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #75 poslato: 11, 05, 2009, 12:42:54 posle podne »
protest je prosao super. ja ga uopste ne smatram nikakvom probom. sta god svi mislili, bio je udarna vest na studiu b. nije bas da se u subotu u srbiji i svet nije nista deslio. sva vladina ministarstva danas su od svojih PR agencija dobila kliping izvestaj o protestu.  bice tu jos reakcija.

mozda kontakt sa njima ?

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #76 poslato: 11, 05, 2009, 13:00:22 posle podne »
Nazalost protest sam pratio sa kopna i mislim da je za pocetak vrlo uspeo. Smetali su mi oni brojni vezani camci na Dorcolskoj marini i malobrojni u "4 Jul" koje "Nije" imao ko da pokrene, mozda su vlasnici istih avijaticari a ne nauticari. Sledeci protest bi trebalo malo jace medijski propratili, jer sam cuo razgovor nekoliko sugradjana koji su spustali mali gliser u vodu (i upleli ga u travu) "...da li smeju posto je u toku neka regata..." te sam ih na svoje zadovoljstvo malo uputio u dogadjaj. Pozdrav.
    Evo ovako,posto se osecam "prozvanim" za 4 jul kratko cu ti odgovoriti: ako neko poziv na protest odbije recima:"Samo vi strajkujte pa ce nam udariti jos veci porez" ili "Ocu,zabole me uvo" ili "Idi ti zavrsi to,da se ne guramo" ili "Kada si ti tamo,kao da sam i ja" onda mislim da komentar nije potreban!Pocece da mjaucu kada krenu da registruju camce pa shvate koliko im para treba!Da u pravu si,ima kod nas avijaticara i to podosta! :drinks:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #77 poslato: 11, 05, 2009, 13:01:51 posle podne »
daj bre da animiramo ljude i van beograda.tek kad se bude desilo nesto ozbiljnije obratice paznju.ide lepo vreme,mislim da nece biti problem skupiti ljude koji su radi da ucestvuju,ionako su na reci.povezemo se,posaljemo plakate clanovima foruma,pa nek ih svako u svojoj sredini distribuira.nek se u manjim mestima skupi 10-20 camaca pa ce to biti vest.a i lokalne televizije ce sigurno izvestiti.jedino tako gospodo moja draga cemo stici do zacrtanog cilja a to je ukidanje ovog sramotnog poreza.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #78 poslato: 11, 05, 2009, 13:53:02 posle podne »
samo nedeljom nikad subotom

Van mreže giganova

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 647
  • Pol: Muškarac
  • podsetnik sta nam sledi od evrope
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #79 poslato: 11, 05, 2009, 14:07:31 posle podne »
Ma oni to nece ni primetiti.
Odnosno nece se obazirati. Ja sam za nastavak ali ako vecina misli drugacije ok.
Samo redovnim odrzavanjem protesta dostici cemo kriticnu masu od 1000 plovila u jednom t renutku i nastace pravo zakrcenje odnosno blokada.

u potpunosti se slazem sa Dulom samo nastaviti  protestima

Van mreže Sinke

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #80 poslato: 12, 05, 2009, 00:20:46 pre podne »
Citat
Kaca je lako lepa luksuzna jahta, kao i camac Nina ciji ce vlasnik da mi plati kad tad za taj jedan dan sto me je pretekao u kupovini.  Smiley

 Hvala na lepim recima,a ako ti se Nina bas toliko dopada mozemo da se dogovorimo. :)  Samo ja sam Ninu kupio relativno skoro tacnije u decembru,mogu ti reci da nisi jedini koji mi kaze da je hteo da je kupi.Al znas onu ko pre devojci... sto se tice placanja kad god me vidis na reci obecavam da placam pivo! :drinks:

Van mreže Manda

  • Manda
  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 13
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #81 poslato: 12, 05, 2009, 22:12:06 posle podne »

[/quote]
 istina, kupam se nedeljom, trebalo to ili ne.
[/quote]
Грешка, треба суботом

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #82 poslato: 12, 05, 2009, 22:35:09 posle podne »
Citat
Kaca je lako lepa luksuzna jahta, kao i camac Nina ciji ce vlasnik da mi plati kad tad za taj jedan dan sto me je pretekao u kupovini.  Smiley

 Hvala na lepim recima,a ako ti se Nina bas toliko dopada mozemo da se dogovorimo. :)  Samo ja sam Ninu kupio relativno skoro tacnije u decembru,mogu ti reci da nisi jedini koji mi kaze da je hteo da je kupi.Al znas onu ko pre devojci... sto se tice placanja kad god me vidis na reci obecavam da placam pivo! :drinks:

Onda sam pogresio, ja sam hteo da je kupim prosle godine u maju, ali sve jedno moze pivo.  :drinks:
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #83 poslato: 18, 05, 2009, 21:14:23 posle podne »
Evo jos slika...
Marke

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #84 poslato: 18, 05, 2009, 21:20:07 posle podne »
I jos slika
Marke