Autor Tema: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.  (Pročitano 20249 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #45 poslato: 10, 05, 2009, 19:39:38 posle podne »
Dule, mnogo ti slabašan taj tvoj čamac, potrgaće ga 8-ica, ne bi ja tu jače od 4-ke stavljao!  :taunt:  :taunt:

Uzgred, video sam da si na protestu nosao neku aždaju od fotoaparata, a ono... ovamo... niti jedna slikica!
Odlučno protestvujem protiv takvog ponašanja sa tvoje strane!!! :wild:  :dance:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Bane

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 422
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #46 poslato: 10, 05, 2009, 21:19:22 posle podne »
Evo sada dodjoh sa vode. Retko kada citam novine i retko kada popizdim, narocito na vodi ali ovaga puta sam vranca terao punim gasom nebi li sto pre dosao kuci i upalio kompjuter. Razlog je samozvani novinar ili novinarka POLITIKE V.V.
Razbaruseni, znojavi i obuceni u apa-drapa odecu....
samo je falilo SMRDLJIVI I GLUPI ljudi, a kasnije se spominje i porodica koja, verovatno u ocima samozvanog novinara, je ISTA TAKVA.....
Samo mi je zao sto nisu stavili neku sliku da vidim kako to izgledam i kakva mi je odeca.
Dugo sam razmisljao i nisam uspeo da shvatim sta je time zeleo da kaze....Mozda sam trebao da obucem odelo ili mozda da idem u carapama po camcu, ili sam mozda sa kapom krio razbarusenu .....
Cak ni znojav nisam bio jer dok vozim camac vetar na reci uvek prijatno carlija.
Koja je ideja izvestavanja....da prenese mirise smrdljivih camdzija vernim citaocima politike... SRAMOTA.
OGORCEN SAM na izvestaj lista politika

Duško Radović: Pametni i skromni ljudi neće ono što ne mogu. Zato se drugima čini da oni mogu sve što hoće.

Van mreže toske66

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 43
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #47 poslato: 10, 05, 2009, 21:28:30 posle podne »
Za pocetak nije lose. Ja sam zakasnio na PROTEST mada vam je falila moja ladja SONJA onako velika a neugledna. Gledajuci izvestaj sa protesta zakljucio sam da skoro i nije bilo brodica preko 10 metara.

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #48 poslato: 10, 05, 2009, 21:32:31 posle podne »
Ljudi čestitam, svaka čast !!!

Žao mi je samo što nisam bio deo svega ovoga
Dunav je moje more.....

Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #49 poslato: 10, 05, 2009, 22:05:15 posle podne »
Evo sada dodjoh sa vode. Retko kada citam novine i retko kada popizdim, narocito na vodi ali ovaga puta sam vranca terao punim gasom nebi li sto pre dosao kuci i upalio kompjuter. Razlog je samozvani novinar ili novinarka POLITIKE V.V.
Razbaruseni, znojavi i obuceni u apa-drapa odecu....
samo je falilo SMRDLJIVI I GLUPI ljudi, a kasnije se spominje i porodica koja, verovatno u ocima samozvanog novinara, je ISTA TAKVA.....
Samo mi je zao sto nisu stavili neku sliku da vidim kako to izgledam i kakva mi je odeca.
Dugo sam razmisljao i nisam uspeo da shvatim sta je time zeleo da kaze....Mozda sam trebao da obucem odelo ili mozda da idem u carapama po camcu, ili sam mozda sa kapom krio razbarusenu .....
Cak ni znojav nisam bio jer dok vozim camac vetar na reci uvek prijatno carlija.
Koja je ideja izvestavanja....da prenese mirise smrdljivih camdzija vernim citaocima politike... SRAMOTA.
OGORCEN SAM na izvestaj lista politika



a ja sam bas obukao svoju najbolju "majicu za reku". istina, kupam se nedeljom, trebalo to ili ne. tekst iz politike ni ja bas nisam razumeo.
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže ivankoni

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 29
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #50 poslato: 10, 05, 2009, 22:58:23 posle podne »
Mislim da komentar novinara iz Politike nije bio zlonameran. Evo čovek se vozio sa nama u čamcu, pa prihvatam punu odgovornost za "apa-drapa" odeću (pa i znojenje, ako treba :)  ) Čini mi se da je samo hteo da stavi do znanja kako nismo nekakva "elita" niti se "luksiziramo", a siguran sam da nije želeo nikoga da uvredi.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #51 poslato: 10, 05, 2009, 22:58:45 posle podne »
Ja mislim da je novinar Politike imao nameru da kaze da ljudi sa vode ni na koji nacin ne mogu biti svrstani u vlasnike luksuznih camaca i jahti. Da se ne radi ni o kakvim srpskim bogatasima koji treba a pune budzet drzave koja je prdnula u cabar, vec o obicnim ribarskim camcima ciji vlasnici ni na koji nacin ne posecaju na ugladjenu gospodu ili srpsku elitu.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #52 poslato: 10, 05, 2009, 23:15:15 posle podne »
Ja mislim da je novinar Politike imao nameru da kaze da ljudi sa vode ni na koji nacin ne mogu biti svrstani u vlasnike luksuznih camaca i jahti. Da se ne radi ni o kakvim srpskim bogatasima koji treba a pune budzet drzave koja je prdnula u cabar, vec o obicnim ribarskim camcima ciji vlasnici ni na koji nacin ne posecaju na ugladjenu gospodu ili srpsku elitu.

I ja mislim da novinar nije imao nameru da bilo koga vredja. Cini mi se da je samo zeleo da kaze da ni u kom slucaju vlasnici camaca nisu "luxuzni" ni bogati, a ovaj porez ih najvise pogadja.
Nemojmo sad da teramo srpski inat pa da bude:
"Ko bre sirotinja, e platicu duplo porez u inat svima".
Ume i to da nas strefi. :smile:

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #53 poslato: 10, 05, 2009, 23:22:34 posle podne »
ma taj novinar uredjuje kursnu listu
ovde je ipak trebala neka recenica
nemojmo mu zameriti

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #54 poslato: 10, 05, 2009, 23:41:38 posle podne »
a ja sam bas obukao svoju najbolju "majicu za reku". istina, kupam se nedeljom, trebalo to ili ne. tekst iz politike ni ja bas nisam razumeo.
znao sam ja da si ti raspisnik... cuj kupa se nedeljom kad ljudi trebaju da peru kola i zalivaju baste pa im jos ti stanes na muku... kupaj se pred praznike kao sav normalan svet  :yahoo:

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #55 poslato: 10, 05, 2009, 23:45:23 posle podne »
da je kupanje dobro i lav bi se kupao

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #56 poslato: 10, 05, 2009, 23:46:11 posle podne »
espresso se bre kupa u Dunavu, ne smeta to ovim rasipnicima sto peru kola.  :)
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #57 poslato: 10, 05, 2009, 23:48:47 posle podne »
espresso se bre kupa u Dunavu, ne smeta to ovim rasipnicima sto peru kola.  :)

ja priznajem da imam jos jednu svadbu ove godine pa cu morati ponovo pod sapun ... ja ne bih al da ne brukam zenu  :pioneer:

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #58 poslato: 11, 05, 2009, 00:03:29 pre podne »
Evo i par mojih slika sa protesta, tacno se vidi kako je zbog sirine reke delovalo da nema puno camaca, malo smo se rastrkali
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: PROTEST "MOJA LADJA" 09.05.2009.
« Odgovor #59 poslato: 11, 05, 2009, 00:10:11 pre podne »
Evo Kapetane
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.