Autor Tema: Intertek-stara-nova pazova  (Pročitano 11197 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran Marinković

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 906
  • Pol: Muškarac
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #15 poslato: 12, 10, 2011, 20:05:08 posle podne »
 :good:

Nema potrebe da se bilo ko bilo kome izvinjava. !

Svaki od proizvođača plovila mogu šta mogu i imaju svoju ciljnu grupu kada su kupci u pitanju i ne treba na to gledati kao na rivalstvo.

To vam je otprilike kao sa automobilima : pravilo se od uvek i praviće se kategorije, pa uvek ima kupaca i za Porshea, mercedesa,
audija, .....pa do dačije i zastave. Svi oni se kreću po putevima i imaju svoje ponosne vlasnike koji znaju koliko mogu
da se ispruže i šta mogu da održavaju.

Problem je u nama rečnim zamlatama, koji možemo da imamo šiklje - gledamo jahte a maštamo o ....bolje da ne kažem    :suicide:

I svaki od proizvodjača ima i zadovoljne i zahvalne kupce plovila i uživaju koliko mogu - a uvek će biti i dežurnih nezadovoljnika

i rođenih gunđala koji u stvari ne znaju šta hoće i mogu, niti znaju majstoru da objasne želje, pa dođe do raskoraka... :aggressive:
Deda Zoran

Van mreže sharke

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 237
  • Pol: Muškarac
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #16 poslato: 12, 10, 2011, 20:42:04 posle podne »
Svaka čast,lepo rečeno :good:

Van mreže sharke

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 237
  • Pol: Muškarac
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #17 poslato: 12, 10, 2011, 22:08:06 posle podne »
Koliko par :lol:a,toliko muzike

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #18 poslato: 12, 10, 2011, 22:10:55 posle podne »
Koliko par :lol:a,toliko muzike
Uvijek bilo..  :good:  :good: 

Van mreže Zoran

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1687
  • Pol: Muškarac
  • BEOGRAD
    • Jedrilica
  • Brod tip: sam napravio
  • Marina: Ada Ciganlija
  • Veličina: 6m
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #19 poslato: 12, 10, 2011, 22:20:52 posle podne »

                Ceo zivot ima samo da se svadjamo.ko o klin ko o plocu.Ali da popusti niko.
Po meni je veliki problem u drzavi.Jednostavno moraju da propisu minimum uslova ko-
ji svaki camac mora da ispuni,pa onda izmisljajmo sta hocemo.
                 Svaki majstor misli da je on najbolji i to mogu da prihvatim,ali nikako,bas ni-
kako ne mogu da prihvatim da musterija odredjuje vitalne stvari a ni nezna sta je ca-
mac.Musterija moze da kaze ocu spavaci deo ovde,vc ovde kormilo na levoj strani,ali
nikako ocu kabinu na dva sprata.U moju glavu ne moze da udje da ja pravim camac iz
glave.Pa uopste nije skupo kupiti plan,ima ih gomila djabe na ruskim sajtovima koje su
projektovali vrsni strucnjaci.Treba nabaviti par takvih planova,ili naruciti od nekoga ko
ih projektuje a kada se napravi korito i kabina,onda raspravljati sa musterijom o unu-
trasnjem rasporedu,kao i kvalitetu boja i do kog nivoa ima da bude odradjen.
Vazno je ploviti,ploviti i ploviti.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #20 poslato: 12, 10, 2011, 22:53:52 posle podne »
@zoran
nema od toga nista ...

Van mreže IKA

  • Tisa
  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1902
  • Pol: Muškarac
    • trenutno bezimen
  • Brod tip: samogradnja-Ika design-zetovo vlasništvo
  • Marina: Tisa-9km,desna obala,šesta vrba od mosta
  • Veličina: 6,5m
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #21 poslato: 13, 10, 2011, 00:38:01 pre podne »
Ja ih znam odprilike iz tog perioda 90-ih kada su sarađivali sa firmom u kojoj je moja draga radila.Tada su se bavili metalnom galanterijom , i proizvodnjom metalnog nameštaja i kojekakvih polica.E sad ovo me baš iznenadilo , da se bave i proizvodnjom čamaca.
E a što se tiče komentara da su vrlo ozbiljna firma, možda i jesu , al da prave kvalitetna plovila , ja to iz prikazane galerije nisam zaključio.
Ja bar primećujem kvalitet koji preovladava na našem tržištu-Nevidim nešto kvaliteta u odnosu na nekog drugog.
Ipak oni treba još puno da promene da bi se približili Šoletu.

Van mreže ronac

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 919
  • Pol: Muškarac
  • Vucedolski vuk
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #22 poslato: 13, 10, 2011, 10:00:58 pre podne »
Ja ih znam odprilike iz tog perioda 90-ih kada su sarađivali sa firmom u kojoj je moja draga radila.Tada su se bavili metalnom galanterijom , i proizvodnjom metalnog nameštaja i kojekakvih polica.E sad ovo me baš iznenadilo , da se bave i proizvodnjom čamaca.
E a što se tiče komentara da su vrlo ozbiljna firma, možda i jesu , al da prave kvalitetna plovila , ja to iz prikazane galerije nisam zaključio.
Ja bar primećujem kvalitet koji preovladava na našem tržištu-Nevidim nešto kvaliteta u odnosu na nekog drugog.
Ipak oni treba još puno da promene da bi se približili Šoletu.
Ja u galeriji nisam video ni jedan brod koji su ONI napravili (mozda oneki od ovih camaca bez kabine,Al je Apicev)svi brodovi su brodovi koje je Apic napravio od 91 do 2005 god. :drinks:
Lisica je najmudrija životinja, ali je njenih koža najviše na prodaju!

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: Intertek-stara-nova pazova
« Odgovor #23 poslato: 13, 10, 2011, 21:01:34 posle podne »
Ja sam kupio Apicev camac  vidi se na avataru malo sam ga povisio i produzio  napred i pozadi.
Stacioniran sam u Smederevu.Ovog leta bio sam na regati vode Vojvodine. Posle toga do Kladova
i svuda svracao. Imam DMB 9,9 I jos nisam potrosio 150l nafte.A testirao sam ga u RAMU na talasima
vecim od metra talasi preko kabine a spirun u vodi a on samo pici i to na pola gasa.Kad obidjem Savu
i Tisu odoh do crnog mora Apic je tata za ladje.