Autor Tema: "Paradajz ostrvo" na Adi Huji nova destinacija za uživanje  (Pročitano 18521 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: "Paradajz ostrvo" na Adi Huji nova destinacija za uživanje
« Odgovor #30 poslato: 07, 10, 2011, 21:42:06 posle podne »
eee to je drugi pogled na celu pricu ... i tu ima cari ali vecinu vremena ja mogu u beogradskom akavtorijumu ... a mozda 2-3 puta godisnje malo dalje ...

moja ideja je da se kucice grade na ostrvu i da se rascisti minimalan prostor kako bi se posadila kucica a sve ostalo ostaviti netaknuto... kao ovi sa blicom nista nisu sekli koliko sam skapirao ...

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: "Paradajz ostrvo" na Adi Huji nova destinacija za uživanje
« Odgovor #31 poslato: 07, 10, 2011, 21:59:00 posle podne »
Ma slazem se s tobom, nego ako i zauzmemo mesto pravljenjem kucica uskoro cemo biti okruzeni sa trideset vikendica ogradjenim i kultivisanim sto je lepo ali nema vise vrbaka sume ptica i tisine vec vikend naselje. Ja da sam tip koji voli vikend icu ne bih ni pravio camac vec kupio splav-vikendicu pa svaki boziji vikend isto mesto, iste komsije ista galama, isto dvoriste, ista obala....

 :good:

To je stvarno prava stvar. Ali kako stvari stoje ko zna gde ćeš uskoro ići da bi došao na to, da kažem divlje parče obale.

Sve više ljudi uzima sebi za pravo da ogradi 10 ari obale, zasadi paradajz, dovuče piliće, svinje, pravi sve i svašta... i onda motkom tera svakog ko priđe "njegovoj" obali. Čovek je tu spustio nekoliko mreža da ima čime da hrani svinje, kokice, sebe i da malo nešto proda... :lula:
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: "Paradajz ostrvo" na Adi Huji nova destinacija za uživanje
« Odgovor #32 poslato: 07, 10, 2011, 22:32:20 posle podne »
................
Ja da sam tip koji voli vikend icu ne bih ni pravio camac vec kupio splav-vikendicu pa svaki boziji vikend isto mesto, iste komsije ista galama, isto dvoriste, ista obala....

Iz istih razloga sam ja prodao ocevu vikendicu, doduse na obali uz Savu, nije splav, pa sam jos svaki dolazak uklanjao razno rastinje, kosio travu, utvrdjivao obalu, tako da od odmora nista. Odmarao sam se tek kad dodjem kuci.

Ovako, camac u ruke, pa menjam rastinje, obalu, sprudove, Ade, komsije, plaze........ i nikad nije isto i isti dozivljaj. A ako mi se ni to ne svidja, zna se, sidro na sred reke, pa malo kupanja, malo kafica, malo muzika na uvce (mrzim glasnu muziku), malo ......., ma sta pricam, znate to i sami.