Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

Sta uraditi nakon kradje pente, opreme ili daleko bilo plovila

<< < (2/4) > >>

Kapetan:
ima razne policije ... samo da se uvezu kako treba racunarima... nikome se ne ispalti da prekucava broj motora ... e onda ce biti lakse naci motore...

budens72:
Moja iskustva,(a i iskustva mnogih) su jako loša sa domaćom policijom.Možda će se gospoda naljutiti ali VEĆINA je korumpirana!!!!

U saradnji sa najgorim ološem

IBOGI:
1.Sto se tice BLOKADE i ja sam sa vama u Beogradu 9. maja. Po Zakonu trebalo bi da se skup prijavi od strane organizatora, a u ovom slucaju policijskoj stanici Savski Venac ili Policijskoj Upravi za grad Beograd. Organizatori smo svi mi na forumu MOJA LADJA. Zakonska nepoznanica je ovaj internet.
2.Krivicna prijava protiv NN izvrsioca podnosi se stanici policije koja je nadlezna za deo vode gde je delo izvrseno. Ako nema recne policije onda opstoj policijskoj stanici. Sto se tice recne policije u Beogradu prijave se kod njih podnose.
3. Policija korunpirana ... strasno ... i tako to su reci koje veoma cesto cujem od nezadovoljnih gradjana koji su vecinom u pravu. ALI, dajte da uradimo ono sto mozemo odnosno da primenimo moje preporuke i na taj nacin sami sebi olaksamo na sudu dokazivanje vlasnistva. Obavestavam vas da postoji SLUZBA UNUTRASNJE KONTROLE (policija policije) U MINISTARSTVU UNUTRASNJIH POSLOVA U BEOGRADU, PALATA SRBIJE. Putem elektronske poste mozete dostaviti potpisanu ili anonimnu zalbu i verujte zaista detaljno rade svoj posao.

Kapetan:
ja moram reci da su mi Skipper , IBOGI i dzzoran (mislim da je i on policajac) promenili drasticno misljenje o policiji , budens imao sam isto misljenje kao i ti cak mozda i gore .. da nam je bar po 100 skippera IBOGIja i Dzzorana ne bi bilo problema...

IBOGI ako dolazis poslovno na blokadu dobro dosao taman da napravimo da sve prodje najbolje moguce :good: ja vec organizujem crveni krst sa knindzom da daju prvu pomoc i slicno ako dodje do problema (SUMLJAM AL DA NE RIZIKUJEMO !!!! najvise se bojim alkohola)  , ali ako dolazis privatno razmisli da ti to ne napravi problem u sluzbi bice jos prilika...

deda:

--- Citat: Kapetan  04, 05, 2009, 21:43:17 posle podne ---ja moram reci da su mi Skipper , IBOGI i dzzoran (mislim da je i on policajac) promenili drasticno misljenje o policiji , budens imao sam isto misljenje kao i ti cak mozda i gore .. da nam je bar po 100 skippera IBOGIja i Dzzorana ne bi bilo problema...

IBOGI ako dolazis poslovno na blokadu dobro dosao taman da napravimo da sve prodje najbolje moguce :good: ja vec organizujem crveni krst sa knindzom da daju prvu pomoc i slicno ako dodje do problema (SUMLJAM AL DA NE RIZIKUJEMO !!!! najvise se bojim alkohola)  , ali ako dolazis privatno razmisli da ti to ne napravi problem u sluzbi bice jos prilika...

--- Kraj citata ---
     Vrlo jednostavno se resi problem sa alkoholom!!!Ako[slucajno]neko pocne da pravi sr..e ,,ubiven,,pozvati plavce koji imaju udaljiti doticnog!!! :drinks:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju