Nautika opšta... > Letovanja i Zimovanja

Sharm El Sheikh 2 put

(1/2) > >>

Kapetan:
Posto su stariji clanovi sajta (da ne kazem Metuzalemi) poceli da sire dezinformacije o stanju u Egiptu , duznost mi je da objasnim moje postupke... To sto se tamo rokaju u Kairu ja stvarno nemam veze, samo smo preleteli isti i uputili se prema sinaju .... i sve bi bilo dobro da nemaju neki glupi sistem za kupanje sa semaforima .... Ceo dan su drzali zutu zastavicu kao da budemo oprezni, ok lepo sam u skladu sa nasom tradicjom poslusao preporuku za oprez i odmah usao u vodu kad ne lezi vraze.... digose mi pred nosem crvenu zastavicu... te zastavica, te gestikulacija, te mahanje , te zvizdaljka i sve na mene ... reko ajd da vidim sta oce..

Sva sreca da je zena slikala gore pomenuti incident te imam opravdanje ...

na drugoj slici se lepo vidi kako razdvojeni odlazimo svako na svoju stranu te ne zelim da cujem da sam mu nesto dobacio...

a kasnije podrobniji izvestaj...

deda:
Nije se to tek tako zavrsilo!!Mora da je bilo jos nesto!!!

igorbos:
Kap,nemoj,vidi se da su ti gace odvezane a zastava je samo na pola koplja e sad je pitanje zasto je na pola koplja da covjek nije "zavirio" dok si pisao pa domacim damama dao znak kakva je situacija!!!


                                                                            :download:    :on_the_quiet:     :drinks:

mossi:
Nat TOJ plaži važi sistem zastavica, a koji je u INTERESU kupača.
Slobodno možeš otići par stotina metara dalje i kupati se po svom nahodjenju, a na SOPSTVENU ODGOVORNOST.

 :drinks:

Kapetan:
zastava je na pola koplja jer on ne moze da dohvati vrh  :taunt:

 a ispostavilo se da dolazi klima i da su morske struje previse jake i da zato povlace ljude iz vode, inace se tu obala sa recimo 60 cm dubine u 3-4 metra spusti na 1000metara i kusur

e dzaba sam ja njemu objasnjavao da Dunav dere mnogo vise nego sto su tu struje covek nije ni cuo za Dunav...

mossi mogu ja da se kupam al on pizdi i mase rukama i pisti u pistaljku a onda cela plaza gleda koji je to cobanin jedini u vodi , sto mi se i desilo  :lol:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju