Autor Tema: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!  (Pročitano 4588 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže medvedicibgd

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 252
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« poslato: 01, 09, 2011, 10:34:23 pre podne »
Evo malo luksuza,izvinjavam se za kvalitet slika bio sam uvece ali se nadam da cu makar malo docarati duh i sjaj Porta!Stvarno je in,za sve pare!!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #1 poslato: 01, 09, 2011, 12:26:50 posle podne »
spolja gladac unutra jada kako nasi kazu ....

bio sam recimo 3-4 dana u ovoj marini u maju ove godine i mogu reci sramota... Grand Soleil 50 na kome smo plovili je placao polugodisnji zakup od 6000 evra , a plus je dodatno placao struju i vodu ... ej bre?

postoji neki internet koji je kao besplatan ali koji nicemu ne sluzi jer je signal skoro svugde slab pa je mucenje koristiti ga te smo mi kupovali sim kartice...

ujedno u okviru marine nemate wc niti tus sto je tek poseban idiotizam , kazu da je bilo predhodnih godina ali da su ih ove godine sklonili jer su ruzili objekat (TOI TOI varijante wc-a i tuseva...)  i da ce ih prvom prilikom napraviti , kad ce to biti niko ne zna...

ako ozednite nema ni jedne cesme gde mozete popiti vodu vec morate da idete na brod ili u neki kafic...

brodovi nisu zasticeni vec svaki prolaznik moze da prodje pored njih i udje na koji hoce brod bez da ga iko ista pita...

ma blaga jeza...


Van mreže nauticant

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 158
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #2 poslato: 01, 09, 2011, 15:56:01 posle podne »
bas tako, spolja gladac unutra jadac

Van mreže medvedicibgd

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 252
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #3 poslato: 01, 09, 2011, 16:40:43 posle podne »
Moj komentar se odnosi na plovila a ne na nezavrseni objekat.a sto se tice mokrog cvora ima,a kupis apartman i vez ti ide gratis.Ne znam gde ste Vi bili ali u avgustu je sve pod konac ukljucujuci i sluzbu obezbedjenja.Pricajuci sa nekim englezima stekao sam utisak da iako poluzavrsena je najpovoljnija ne samo na jadranu vec i sire,s tim da njihova jahta je u stvari tanker . Slicne komentare imajli su i neki rusi sa jedrilicom a pre bih rekao da je jedrenjak.Mislim kad zavrse da ce to biti zatvorenog tipa iako nisam bas blagonaklon djeticima za ovo im skidam kapu,il nekom drugom ne znam ali samo jedan detalj kod svake palme,magnolije,kamelije a ima ih mnogo postoje cevcice iz kojih ispustaju raid protiv komaraca,sta reci.Ima toga mnogo samo ne za nas obicne smrtnike vec.....

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #4 poslato: 01, 09, 2011, 18:32:34 posle podne »
Moj komentar se odnosi na plovila a ne na nezavrseni objekat.a sto se tice mokrog cvora ima,a kupis apartman i vez ti ide gratis.Ne znam gde ste Vi bili ali u avgustu je sve pod konac ukljucujuci i sluzbu obezbedjenja.Pricajuci sa nekim englezima stekao sam utisak da iako poluzavrsena je najpovoljnija ne samo na jadranu vec i sire,s tim da njihova jahta je u stvari tanker . Slicne komentare imajli su i neki rusi sa jedrilicom a pre bih rekao da je jedrenjak.Mislim kad zavrse da ce to biti zatvorenog tipa iako nisam bas blagonaklon djeticima za ovo im skidam kapu,il nekom drugom ne znam ali samo jedan detalj kod svake palme,magnolije,kamelije a ima ih mnogo postoje cevcice iz kojih ispustaju raid protiv komaraca,sta reci.Ima toga mnogo samo ne za nas obicne smrtnike vec.....
Zato i jeste JADAC,zato što nije za obične smrtnike...   :lula:

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #5 poslato: 01, 09, 2011, 20:58:45 posle podne »
Moj komentar se odnosi na plovila a ne na nezavrseni objekat.a sto se tice mokrog cvora ima,a kupis apartman i vez ti ide gratis.Ne znam gde ste Vi bili ali u avgustu je sve pod konac ukljucujuci i sluzbu obezbedjenja.Pricajuci sa nekim englezima stekao sam utisak da iako poluzavrsena je najpovoljnija ne samo na jadranu vec i sire,s tim da njihova jahta je u stvari tanker . Slicne komentare imajli su i neki rusi sa jedrilicom a pre bih rekao da je jedrenjak.Mislim kad zavrse da ce to biti zatvorenog tipa iako nisam bas blagonaklon djeticima za ovo im skidam kapu,il nekom drugom ne znam ali samo jedan detalj kod svake palme,magnolije,kamelije a ima ih mnogo postoje cevcice iz kojih ispustaju raid protiv komaraca,sta reci.Ima toga mnogo samo ne za nas obicne smrtnike vec.....

ima plovila da ne poverujes ali vecina njih skoro da i ne isplovljava , ne znam da li imas camac tamo , ali ako nemas i obezbedjenje te pustilo u marinu to je veliki propust , do nas su bile ladje od 20 i kusur miliona evra i ako tako pustaju koga hoce ko garantuje da neko nece da uleti u neki i pokrade stvari ?

ujedno nisu djetici podigli nego neki tip iz kanade koji trenutno pizdi jer mu djetici (potpisao ugovor sa vladom da mora da zaposli cg firme i radnike na izgradnji) vec 4-5 godina prave zgrade tako da ne moze nijednu jos uvek da proda (u Aprilu Maju kada sam ja bio)... inace je rok za izgradnju bio 1 godina (stambeni objekti)

ma najgore je to sto nema wc-a i tuseva to je a popizdis.... iz Porto Montenegro smo izplovili do Barija i njihove marine koja je raspad u odnosu na ovu ali bajo imas kafic wc, tuseve sve bre.... a cena priveza neka smejurija

Van mreže medvedicibgd

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 252
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #6 poslato: 01, 09, 2011, 21:26:36 posle podne »
Ma ljudi nemojte me pogresno shvatiti,ja videh i wc i kafice i restorane i app sa djakuzijem i sl,a sto se tice vlasnistva kazu neki Mank(Milo-Aco-Nenezic-Krivokapic) kako kazu dole u CG a ja licno niti imam camac niti jahtu a tako bih voleo.A sto se tice obezbedjenja profi Sekuritas pa se ti zezaj ako smes!Znaci setnja kulturiska a oko jahti u senci ko Dzordz cuce,salim se postoji deo gde moze i sta moze sve ostalo po kucnom redu.A sto se tice gradnje sve rade firme iz BG provereno a glavni tip je nekad radio isto u Dubaiu,od projekta do realizacije samo sto neki bi bez kinte pa to malo teze ude onda!A taj dasa je nas beogradjanin kao i ceo tim koji radi na tome dok komercijalni i tehnicki deo mi nije poznat!Pozz

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #7 poslato: 01, 09, 2011, 22:04:38 posle podne »
« Poslednja izmena: 01, 09, 2011, 22:29:37 posle podne njegos68 »

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #8 poslato: 01, 09, 2011, 22:31:03 posle podne »
 ovo je njihov promtivni video gdje govori  vlasnik Piter Mank 

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #9 poslato: 01, 09, 2011, 22:43:25 posle podne »
Kapetane, većina tih morskih marina: Kann, MonteCarlo, nema klasičnu čuvarsku službu.
Možeš da pipneš svaki brod, ali to je tamo ružno i niko ne radi.  :taunt: :sajkaca:

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #10 poslato: 02, 09, 2011, 08:49:13 pre podne »
Ma ljudi nemojte me pogresno shvatiti,ja videh i wc i kafice i restorane i app sa djakuzijem i sl,a sto se tice vlasnistva kazu neki Mank(Milo-Aco-Nenezic-Krivokapic) kako kazu dole u CG a ja licno niti imam camac niti jahtu a tako bih voleo.A sto se tice obezbedjenja profi Sekuritas pa se ti zezaj ako smes!Znaci setnja kulturiska a oko jahti u senci ko Dzordz cuce,salim se postoji deo gde moze i sta moze sve ostalo po kucnom redu.A sto se tice gradnje sve rade firme iz BG provereno a glavni tip je nekad radio isto u Dubaiu,od projekta do realizacije samo sto neki bi bez kinte pa to malo teze ude onda!A taj dasa je nas beogradjanin kao i ceo tim koji radi na tome dok komercijalni i tehnicki deo mi nije poznat!Pozz

onda su promenili dosta od momenta kada sam ja bio , sto se tice radnika milion posto su crnogorsci a verovatno su bg firme provukli kroz njihove kontrole radi .... 4 godine grade zgradu ....

Van mreže medvedicibgd

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 252
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #11 poslato: 02, 09, 2011, 20:08:31 posle podne »
Pazi Kep kad stigne lova za tili cas sve se zavrsava,ipak su doveli u red dosta toga,samo dzaba im sve to kad nema drugarstva sve je stvar prestiza,da imam jedan vise jarbol na jedrilici ili jednu vise palubu od drugih i da na sebi imam garderobu in....Isuvise sterilno i frigidno lepse mi bilo na gradskoj marini u Tivtu,nazalost nemam slike iz tehnickih razloga!!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Porto Montenegro luksuz i sjaj!!!!
« Odgovor #12 poslato: 02, 09, 2011, 20:22:51 posle podne »
Pazi Kep kad stigne lova za tili cas sve se zavrsava,ipak su doveli u red dosta toga,samo dzaba im sve to kad nema drugarstva sve je stvar prestiza,da imam jedan vise jarbol na jedrilici ili jednu vise palubu od drugih i da na sebi imam garderobu in....Isuvise sterilno i frigidno lepse mi bilo na gradskoj marini u Tivtu,nazalost nemam slike iz tehnickih razloga!!

ovo je tacno , mi nikoga nismo upoznali tamo iako sam ja pokusao da napravim par kontakta sa ljudima sa marine (neki stranci) , najvise smo se druzili sa momcima iz marine kluba Delfin koji i organizuju Tivatsku regatu , ali veruj mi ta sterilnost i frigidnost prija kada ujutru ustanes i pijes kafu a oko tebe sve cisto i ne pluta nikakv kesa ili nesto slicno ... 

i da zabranili su pecanje pa se nakotilo onih riba brdo :D

evo slika kako je to bilo kada smo mi isli ove godine

http://www.mojaladja.com/forum/index.php?topic=7416.0