Autor Tema: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!  (Pročitano 16030 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« poslato: 03, 05, 2009, 22:42:01 posle podne »
Ovako ..

1 barba predlozi kada je osnivacka skupstina ali mora pre srede da bismo u sredu predali najavu blokade u policiju i kapetaniju
2 esspresso vidi sa tvojima da li mogu da urade pripremu za plakat A4 crno beli jpg 300 dpi koji bi ljudi mogli da stampaju na kucnim stampacima i polepe po marinama
3 komunikacija 88 kanal i mobilni telefoni (sutra cu da pazarim jedan broj da imamo kao ccentralni)
4 obezbedjenje videcu sa crvenim krstom oko toga ali moramo imati ekipu koja ce "veselije-pijane" da skloni od kamera
5 prevoz novinara predlazem manje glisere ili dva tri deplasmanca
6 zastvice svi koji imaju neka stave (captjerri koliko je tebi jos ostalo ja imam jos recimo 10-15 tu cemo ih dosta podeliti)
7 riblja corba za nas i novinare (oni koji su se hvalili da su upeclai brdo riba neka sada donesu ribu da ja ne bih lovio pesove )

ajde dodajte jos nesto ako sam nesto zaboravio


Van mreže espresso

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 726
  • Pol: Muškarac
  • BG-509C
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #1 poslato: 03, 05, 2009, 22:52:02 posle podne »
bice plakat, saljem mailom sutra u toku dana.
Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag.

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #2 poslato: 03, 05, 2009, 23:24:45 posle podne »
Deda neka popali 4 Jul, tu ima brodo čamaca a blizu je ušće

Van mreže drug_igrutin

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 177
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #3 poslato: 03, 05, 2009, 23:44:50 posle podne »
Jbg, ja skoro promenio posao pa me sad ubiše, svaka mi je subota radna :(
ako budem mogao da se izvučem 9. rado bih bio nekome balast na palubi ili sl. :)

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #4 poslato: 03, 05, 2009, 23:55:27 posle podne »
Jbg, ja skoro promenio posao pa me sad ubiše, svaka mi je subota radna :(
ako budem mogao da se izvučem 9. rado bih bio nekome balast na palubi ili sl. :)

smislicemo nesto za sve koji nemmaju plovilo da ih pokupimo recimo kod nebojse kule

Van mreže Sinke

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #5 poslato: 04, 05, 2009, 11:55:56 pre podne »
 U isto vreme na 25.maju se odrzava Teniski turnir Serbian open,mozda bude problema oko same organizacije.tj. ne dozvole skup zbog bezbednosti igraca,publike,novinara?Sve u svemu skup ce ocigledno ostati zapazen jer ce u to vreme na 25. biti krcato,slag na tortu je sto ce na turniru biti mnogo novinara iz zemlje i inostranstva,koji ce verovatno zabeleziti ovaj dogadjaj!Dajte te plakate da odstampam pa da polepim kod mene u vikend naselju!(Crvenka preko puta Zemuna),tamo svaka kuca ima camac tako da ce se verovatno dosta ljudi odazvati.Vec znam nekoliko koji sigurno dolaze.Kaptane racunaj me za zastavicu. :)

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #6 poslato: 04, 05, 2009, 12:02:56 posle podne »
Pa sto se mene tice osnivacku skupstinu mozemo da odrzimo vec sutra uvece. Recimo u 20:00. Sad Kapetane posto znas ko je odakle predlozi lokaciju, moze i marina u kojoj je najvise clanova koji bi ucestvovali u osnivanju.

Sama osnivacka skupstina i nema neke posebne veze sa najavljenom blokadom, jer udruzenje jos nece biti registrovano, ali cemo se bar dogovoriti oko organizacije same akcije i zvanicne najave protestnog skupa koji po mom misljenju mora biti u zakonskim okvirima.

Mozda ne bi bilo lose da se organizuje i protestna voznja, to je sada moderno, a i skrenuce paznju ili da to ostavimo za neku drugi put.

  
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #7 poslato: 04, 05, 2009, 12:43:23 posle podne »
"Gledaj ove, uzivaju, piju, plove, imaju brodove, i jos se nesto tu bune. Ma, treba ih odrati!"
Razmislite malo i o tom aspektu.

ono sto je istinia i sto cemo pokusati da provucemo kroz pricu sa novinarima je da prosecan srpski nauticar 5-6 godina bukvalno odvaja od usta da bi napravio ladju na kojoj ce moci da vozi familiju celo leto jer nema para da im pristi more...

more za 4clanu familiju sa svim troskovima izadje oko 1300 evra , znaci 5 puta se odreknes mora i imas skoro ladju snova za vecinu srpskih nauticara.. ako uz to jos znas da varis i savijas lim to onda nije 5  odlazaka na more vec  3.. e sad neka kazu sta hoce na to ...



Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #8 poslato: 04, 05, 2009, 13:05:41 posle podne »
Ljudi, sta god mi kazali reakcija setaca koji nema camac ce biti ista. Onaj koji zavidi nekom sto ima camac i rekreira se na vodi, a nece da se odrekne samo jednog 10 dnevnog aranzmana na moru i za te pare kupi camac i motor ima problem u glavi. Mi jednostavno nismo razvijeno drustvo i kao takvo nemamo zelju da svima bude bolje nego idemo filozofijom da je bolje da ja nista ne cinim, a da neko sjebe onog boljeg od mene, pa cu onda ja biti na njegovom nivou. Takvi smo kakvi smo prepusteni propadanju i bice nam sve gore.

Aranzman za dve osobe u Turskoj kosta 1100 evra, kada se doda vanpansionska potrosnja to mu izadje na 2000-2500 evra. Ja sam pasaru sa motorom platio 1800 evra i sada treba da platim porez na upotrebu luksuzne jahte (kako su novinari vec interpretirali ovaj namet, da bi sakrili istinu). Pa da li je moguce da to niko osim nas ne shvata ili smo jednostavno mi ovde ludi. Ako nismo, zato treba da ukazemo na istinu, pa ko hoce da cuje nek cuje, ko nece nek se nada da ce svi oko njega propasti i nestati pa da i on jednog dana nikome ne zavidi.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #9 poslato: 04, 05, 2009, 13:35:28 posle podne »
onda i robertoS ima yahtu...



Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #10 poslato: 04, 05, 2009, 13:36:11 posle podne »
Pa dobro onda da se ne bunimo i platimo da uzivamo na vodi, a kad drzava uvede dodatnu globu na ino aranzmane da se smejemo "svetskim putnicima, neradnicima i lezilebovicima" sto nemaju luksuzne jahte kao mi.  :dance1:
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #11 poslato: 04, 05, 2009, 13:38:29 posle podne »
Da, znao sam da ne treba da komentarisem ovu temu!

samo kazem da se nautikom obicno bave pravnici-poreznici koji su ladju videli na reklami za jelen pivo...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #12 poslato: 04, 05, 2009, 16:27:19 posle podne »
Pa sto se mene tice osnivacku skupstinu mozemo da odrzimo vec sutra uvece. Recimo u 20:00. Sad Kapetane posto znas ko je odakle predlozi lokaciju, moze i marina u kojoj je najvise clanova koji bi ucestvovali u osnivanju.

promace mi ovaj post :(

moze sutra uvece (UTORAK 5 Maj) gde cemo ? mislim da bi bilo dobro da se nadjemo u kafani Vodenica ona je blizu mesta protesta i na vodi je 

http://wikimapia.org/#lat=44.8260476&lon=20.4463935&z=17&l=0&m=a&v=2&show=/12500105/



Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #13 poslato: 04, 05, 2009, 16:44:55 posle podne »
Kapetane, bilo je price da cemo prvu skupstinu odrzati na chat-u, jer ovako, pogotovo uvece, ispada da je udruzenje samo vas Beogradjana. A sta mi ostali da kazemo. "Nemamo prava na rec", posto nismo prisutni. Svi imamo ili skype ili MSN pa bi mogli u virtuleni konferencijski chat.Mislim da nije posteno prema ostalim clanovima. Zasto onda niste osnovali forum "Moja ladja Beogradska" i tako ogranicili pristup.Ima clanova od Vranja do Subotice, a na toj skupstini nikog nece biti, jer je kasno i ne moze niko doci.No, na kraju krajeva, kako hocete.Pozzzzz

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: ORGANIZACIJA 9.MAJ BLOKADA DUNAVA Moja Ladja !!!!
« Odgovor #14 poslato: 04, 05, 2009, 17:10:48 posle podne »
Kapetane, bilo je price da cemo prvu skupstinu odrzati na chat-u, jer ovako, pogotovo uvece, ispada da je udruzenje samo vas Beogradjana. A sta mi ostali da kazemo. "Nemamo prava na rec", posto nismo prisutni. Svi imamo ili skype ili MSN pa bi mogli u virtuleni konferencijski chat.Mislim da nije posteno prema ostalim clanovima. Zasto onda niste osnovali forum "Moja ladja Beogradska" i tako ogranicili pristup.Ima clanova od Vranja do Subotice, a na toj skupstini nikog nece biti, jer je kasno i ne moze niko doci.No, na kraju krajeva, kako hocete.Pozzzzz

zorter apsolutno se slazem, ocemo chat ili skype?

bojim se da ce chat da zeza, napravicu novi nezavisan chat van foruma pa cu ostaviti kasnije link


btw salji licnu kartu !!!

ljudi saljite licne karte !!!