Kanu & Kajak > Događaji, Okupljanja, Regate

Gružansko jezero iz veslačkog ugla

<< < (2/3) > >>

dule_sumadinac:
taxi,

pojma nemam sta je dozvoljeno a sta ne. Mislim to je srbija. Jel znas da mi kazes koliko u Srbiji kosta kilovat struje? Da li to iko zna? Ili dokle vaze stari pasosi? E vidis to se u praksi zove banana drzava. Da se vratim na temu.

Ja i ne znam ko gazduje jezerom??? Ribolovci mi pricaju jaoooo camac ni slucajno jure ribocuvari ovo ono, ja kazem ali kanu samo veslanje, i uzivanje, nemam mreze, ribolov me ne interesuje i opet me gledaju s nevericom. Ja lepo camac na krov pa pravac jezero i niko me nije dirao, a videli su me ribocuvari koji imaju kucicu na ostrvu u jezeru jer sam veslao tuda. Iskren da budem camaca na tom jezeru ima jako malo i jako retko. Ribocuvari imaju jedan a vidjao sam ih i par vezanih kada sam bio poslednji put. Oficijelno ne verujem da je dozvoljeno, mada interesantno je da jezero kao bazu za treninge koristi veslacki savez Srbije, tako da predpostavljam da meni nece nikad praviti probleme, a iskren da budem i jedva cekam da mi naprave kada me vide u kanuu na vesla, pa da vidimo kako ce da se to zavrsi.

Ja dakle veslam i gotovo!

Pozdrav

taxi:
tako itreba hvala ti na odgovoru

dule_sumadinac:
Još nekoliko fotki jezera:

pogled prema Rudniku:


By dukisat at 2011-10-10

pogled prema severu, u donjem delu se vidi zaseoci sela Žunje u donjem desnom kraku jezera je brana koja je u ataru sela Pajsijević:


By dukisat at 2011-10-10

isti pogled malo zumiran:


By dukisat at 2011-10-10

brana u Pajsijeviću:


By dukisat at 2011-10-10

pozdrav

VladaCedic:

--- Citat: taxi  31, 08, 2011, 17:58:57 posle podne ---super je na gruzanskom jezeru prolazim cesto tuda a interesuje me jel dozvoljena voznja camcem na struju ili samo na vesla i koliki camci su dozvoljeni

--- Kraj citata ---

Dozvoljen je camac sa elektro motorom,ali moze se pecati jedino 50 m od obale i dalje...

Propisi su propisi  roll4

Kapetan:

--- Citat: VladaCedic  19, 02, 2012, 18:03:59 posle podne ---Dozvoljen je camac sa elektro motorom,ali moze se pecati jedino 50 m od obale i dalje...

Propisi su propisi  roll4

--- Kraj citata ---

kako bre da dobacim toliko ???

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju